Nasza szkoła osiągnęła najwyższą średnią
w Toruniu ze wszystkich szkół publicznych
Sekretariat szkoły czynny pon-piątki
w godz. 7.30-17.00
------------------
DNI OTWARTE:
wszystkie soboty maja i czerwca
w godzinach 10.00 - 13.00
Trwa rekrutacja do:
- I klasy LO po klasie VIII
- I klasy szkoły podstawowej

oraz rekrutacja uzupełniająca
do klas II - VIII szkoły podstawowej,
01.09.2015 – Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2015-2016 w szkole podstawowej

Uroczystość rozpoczęła się o godzinie 10.00 w klasach IV-VI oraz o godzinie 11.00 w klasach I-III. Pani Dyrektor Senia Martuszewska bardzo  serdecznie powitała zgromadzonych uczniów, ich bliskich oraz nauczycieli. Następnie przedstawiła nowych uczniów oraz życzyła wszystkim sumienności  w wywiązywaniu się z obowiązków szkolnych i jak najlepszych wyników w nauce. Po części oficjalnej w salach lekcyjnych spotkali się wychowawcy wraz ze swoimi podopiecznymi, aby przedstawić im plan zajęć i przekazać najważniejsze informacje dotyczące pracy szkoły.

Uczniowie z uśmiechem na twarzach opowiadali o swoich wakacyjnych przeżyciach i podróżach.  Mamy nadzieje, że czeka nas rok pełen miłych i niezapomnianych wrażeń.