Egzamin ósmoklasisty 2019!
Nasza szkoła otrzymała List gratulacyjny
od Kuratora Oświaty
- za wysoki wynik egzaminu!

- język polski - 80,6%
- język angielski -91,5%
- język rosyjski - 100%
- matematyka - 64,2%
poniedziałek -piątek
w godz. 7.15-17.00
tel. 56-659-89-70
Rozpoczynamy nabór do klasy I LO na rok szkolny 2020-2021
----------------------------
Rekrutacja uzupełniająca:
do klas I i II liceum
do klas I - VIII szkoły podstawowej,
05-04-2019 Pokazy doświadczeń – wydział chemii UMK SP 5-6

Dzięki życzliwości pani Agaty Szumery z Pracowni Dydaktyki Chemii UMK, która gościła już wcześniej naszych młodszych uczniów z klasy 4, okazję do poznania chemii od kuchni (jak i tej kuchennej) mieli również uczniowie klas 5 i 6 SP. Dnia 5 kwietnia klasy te wzięły udział w czymś znacznie więcej niż pokazach doświadczeń – sami niejednokrotnie byli ich wykonawcami, a efekty przez nich uzyskane były imponujące. Komentarz metodyczny organizatorów dodatkowo przygotowywał naszych uczniów do tworzenia hipotez, stawiania teorii, ich weryfikowania poprzez szczegółowe obserwacje i wyciągania wniosków naukowych. Takie zajęcia dają solidne podstawy do nauki chemii w klasach wyższych. A przyjemność z nimi związana wyrażona została najlepiej przez samych uczestników: „Chcemy tu wrócić!”