Egzamin ósmoklasisty 2019!
Nasza szkoła otrzymała List gratulacyjny
od Kuratora Oświaty
- za wysoki wynik egzaminu!

- język polski - 80,6%
- język angielski -91,5%
- język rosyjski - 100%
- matematyka - 64,2%
poniedziałek -piątek
w godz. 7.15-17.00 (ferie zimowe 8.00-15.00)
dni otwarte - soboty w godz. 10.00-13.00
tel. 56-659-89-70
Rozpoczynamy nabór do klasy I LO na rok szkolny 2020-2021
----------------------------
Rekrutacja uzupełniająca:
do klas I i II liceum
do klas I - VIII szkoły podstawowej,
07.11.2014 – apel z okazji Święta Niepodległości w Gimnazjum i Liceum

Dnia 07.11.2014 roku odbyła się akademia dla uczczenia 96. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Jej organizacją zajęła się pani v-ce dyrektor Małgorzata Kulesza.

Uroczystość rozpoczęła się od powitania przez panią Dyrektor zaproszonych gości: kapitana Mirosława Bartulewicza – komendanta Straży Miejskiej, kapitana Jarosława Wiśnickiego z I Brygady Lotnictwa Wojsk Lądowych, młodszego chorążego Marka Borkowskiego z 56 Bazy Lotnictwa, starszego kapitana  Wojciecha Laurentowskiego ze Straży Pożarnej oraz harcerzy z 86 Drużyny Harcerskiej  Hufca Toruń.

Po przemówieniu pani Dyrektor odbył się Apel Pamieci poprowadzony przez kapitana Jarosława Wiśnickiego. Następnie wszyscy obejrzeliśmy akademię przygotowaną przez uczniów naszej szkoły. Dzięki patriotycznym wierszom i wojskowym pieśniom przypomnieliśmy sobie o poświęceniu tych, którzy oddali życie w obronie naszej Ojczyzny.

Po części oficjalnej pani Dyrektor zaprosiła wszystkich na wojskową grochówkę. Gimnazjaliści i licealiści obejrzeli  film dokumentalny ukazujący najważniejsze wydarzenia z historii Polski.