Trwa nabór do klasy I SP
i uzupełniający do klas II-VIII na rok 2020/21

(zakładka rekrutacja)
Trwa nabór do klasy I LO na rok 2020/21
Rekrutacja uzupełniająca do klas I-III liceum

(zakładka rekrutacja)
Sekretariat czynny:
od poniedziałku do piątku
w godz. 8.00 - 15.00
szkoła otwarta w każdą sobotę od 10.00 - 13.00
telefon-566598970; 502 557 865
e-dziennik - https://uonetplus.vulcan.net.pl/miastotorun
07.11.2014 – apel z okazji Święta Niepodległości

Dnia 07.11.2014 roku odbyła się akademia dla uczczenia 96. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Jej organizacją zajęła się pani v-ce dyrektor Małgorzata Kulesza.
Uroczystość rozpoczęła się od powitania przez panią Dyrektor zaproszonych gości: kapitana Mirosława Bartulewicza – komendanta Straży Miejskiej, kapitana Jarosława Wiśnickiego z I Brygady Lotnictwa Wojsk Lądowych, młodszego chorążego Marka Borkowskiego z 56 Bazy Lotnictwa, starszego kapitana Wojciecha Laurentowskiego ze Straży Pożarnej oraz harcerzy z 86 Drużyny Harcerskiej Hufca Toruń.
Po przemówieniu pani Dyrektor odbył się Apel Pamięci poprowadzony przez kapitana Jarosława Wiśnickiego. Następnie wszyscy obejrzeliśmy akademię przygotowaną przez uczniów naszej szkoły. Dzięki patriotycznym wierszom i wojskowym pieśniom przypomnieliśmy sobie o poświęceniu tych, którzy oddali życie w obronie naszej Ojczyzny.
Po części oficjalnej pani Dyrektor zaprosiła wszystkich na wojskową grochówkę. Na najmłodszych uczniów czekały też inne atrakcje: strzelnica, oglądanie pojazdów wojskowych oraz rozwiązywanie zagadek przygotowanych przez harcerzy.