Nasza szkoła osiągnęła najwyższą średnią
w Toruniu ze wszystkich szkół publicznych
w okresie wakacyjnym - pon-piątki
w godz. 8.30-15.00
------------------
ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO:
poniedziałek - 2 września
8.30 - SP VIII + LO
10.00 - SP V-VII
11.30 - SP I-IV
Trwa rekrutacja do:
- I klasy LO po klasie VIII
- I klasy szkoły podstawowej

oraz rekrutacja uzupełniająca
do klas II - VIII szkoły podstawowej,
07.11.2014 – apel z okazji Święta Niepodległości

Dnia 07.11.2014 roku odbyła się akademia dla uczczenia 96. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Jej organizacją zajęła się pani v-ce dyrektor Małgorzata Kulesza.
Uroczystość rozpoczęła się od powitania przez panią Dyrektor zaproszonych gości: kapitana Mirosława Bartulewicza – komendanta Straży Miejskiej, kapitana Jarosława Wiśnickiego z I Brygady Lotnictwa Wojsk Lądowych, młodszego chorążego Marka Borkowskiego z 56 Bazy Lotnictwa, starszego kapitana Wojciecha Laurentowskiego ze Straży Pożarnej oraz harcerzy z 86 Drużyny Harcerskiej Hufca Toruń.
Po przemówieniu pani Dyrektor odbył się Apel Pamięci poprowadzony przez kapitana Jarosława Wiśnickiego. Następnie wszyscy obejrzeliśmy akademię przygotowaną przez uczniów naszej szkoły. Dzięki patriotycznym wierszom i wojskowym pieśniom przypomnieliśmy sobie o poświęceniu tych, którzy oddali życie w obronie naszej Ojczyzny.
Po części oficjalnej pani Dyrektor zaprosiła wszystkich na wojskową grochówkę. Na najmłodszych uczniów czekały też inne atrakcje: strzelnica, oglądanie pojazdów wojskowych oraz rozwiązywanie zagadek przygotowanych przez harcerzy.