Nasza szkoła osiągnęła najwyższą średnią w Toruniu ze wszystkich szkół publicznych
pon-czw w godz. 7.10-17.00
piątki w godz. 7.10-15.00
Zapraszamy na dni otwarte
w każdą sobotę maja
i czerwca 2018
od 10.00 do 13.00
Trwa nabór do klas:
I - VIII szkoły podstawowej,
uzupełniający do II-III gimnazjum
oraz do I klasy Liceum Językowego
11.06. 2015 – Szkolny konkurs „Mam talent” dla klas I-VI SP

Dnia 11.06.2015 roku odbył się szkolny konkurs ,,Mam talent”. Jego organizacją zajęła się pani Ewa Torgowska. Wzięli w nim udział uczniowie z klas I-VI SP.

Na szkolnej scenie zaśpiewali:
Wiktoria Stankowska – ,,Koleżanka”
Karolina Zdziarska – ,,Satellite”
Martyna Witt – ,,Zapamiętaj”
Patrycja Przygoda- ,,Human”
Mateusz Tuczyński – ,, Gdzie ta keja”
Natalia Ludwiczak – ,,Naucz mnie”
Natalia Stankowska i Zosia Zaremba – ,,Księżniczka”
Julia Borkowska – ,,Mam tę moc”

Obejrzeliśmy także występy taneczne. Tym razem na scenie pojawiły się: Natalia Gaik, Martyna Witt, Patrycja Przygoda, Natalia Stankowska, Zosia Zaremba, Emilia Rutka, Maja Gromelska oraz Emilia Ludwiczak. Brawa za scenkę kabaretową zebrali też bracia Michałowscy – Rysiek i Karol. Ich skecz rozśmieszył całą widownię. Wszystkim podobał się także występ Mikołaja Kostrzewskiego, który przeczytał ułożony przez siebie wiersz. Ostatnia na scenie wystąpiła Aleksandra Osóbka. Zagrała na keyboardzie.
Występy uczestników oceniało jury w składzie: pani Dyrektor Senia Martuszewska, pani Beata Papińska oraz pani Anna Borkowska. Nagrody zdobyły cztery osoby: Wiktoria Stankowska, Natalia Stankowska, Zosia Zaremba oraz Emilia Rutka, zaś wyróżnienia Julia Borkowska oraz Mateusz Tuczyński. Wszyscy uczestnicy otrzymali też słodkie niespodzianki.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Więcej zdjęć na Facebooku naszej szkoły.