Egzamin ósmoklasisty 2019!
Nasza szkoła otrzymała List gratulacyjny
od Kuratora Oświaty
- za wysoki wynik egzaminu!

- język polski - 80,6%
- język angielski -91,5%
- język rosyjski - 100%
- matematyka - 64,2%
poniedziałek -piątek
w godz. 7.15-17.00
dni otwarte - soboty w godz. 10.00-13.00
tel. 56-659-89-70
Rozpoczynamy nabór do klasy I LO na rok szkolny 2020-2021
----------------------------
Rekrutacja uzupełniająca:
do klas I i II liceum
do klas I - VIII szkoły podstawowej,
17.06. 2015 – Warsztaty muzealne dla gimnazjalistów i licealistów

Dnia 17.06. 2015 roku gimnazjaliści i licealiści pod opieką pani Kingi Grzelczyk i pani Joanny Domeradzkiej – Kowalkowskiej udali się na zajęcia do Muzeum Okręgowego w Toruniu.

Rozpoczęły się one od pokazu multimedialnego na temat gotyckiego malarstwa na deskach. Po nim każdy uczestnik otrzymał zagruntowaną deskę. Jego zadaniem było  skopiowanie wybranego fragmentu obrazu z galerii, a następnie malowanie go przygotowanymi przez siebie temperami żółtkowymi. Po warsztatach plastycznych uczniowie udali się do Kamienicy pod Gwiazdą, gdzie obejrzeli wystawę pt. ,,Świat Orientu”.  Później  uczestnicy wycieczki poszli do Muzeum Podróżników im. Tony`ego Halika. Tam zobaczyli wystawę pt. ,,Indie”.

O godzinie 14:00 uczniowie pożegnali się z opiekunami i wrócili do domu. Więcej zdjęć na Facebooku szkoły.