Trwa nabór do klasy I SP
i uzupełniający do klas II-VIII na rok 2020/21

(zakładka rekrutacja)
Trwa nabór do klasy I LO na rok 2020/21
Rekrutacja uzupełniająca do klas I-III liceum

(zakładka rekrutacja)
Sekretariat czynny:
od poniedziałku do piątku
w godz. 8.00 - 15.00
szkoła otwarta w każdą sobotę od 10.00 - 13.00
telefon-566598970; 502 557 865
e-dziennik - https://uonetplus.vulcan.net.pl/miastotorun
17.06. 2015 – Warsztaty muzealne dla gimnazjalistów i licealistów

Dnia 17.06. 2015 roku gimnazjaliści i licealiści pod opieką pani Kingi Grzelczyk i pani Joanny Domeradzkiej – Kowalkowskiej udali się na zajęcia do Muzeum Okręgowego w Toruniu.

Rozpoczęły się one od pokazu multimedialnego na temat gotyckiego malarstwa na deskach. Po nim każdy uczestnik otrzymał zagruntowaną deskę. Jego zadaniem było  skopiowanie wybranego fragmentu obrazu z galerii, a następnie malowanie go przygotowanymi przez siebie temperami żółtkowymi. Po warsztatach plastycznych uczniowie udali się do Kamienicy pod Gwiazdą, gdzie obejrzeli wystawę pt. ,,Świat Orientu”.  Później  uczestnicy wycieczki poszli do Muzeum Podróżników im. Tony`ego Halika. Tam zobaczyli wystawę pt. ,,Indie”.

O godzinie 14:00 uczniowie pożegnali się z opiekunami i wrócili do domu. Więcej zdjęć na Facebooku szkoły.