Nasza szkoła osiągnęła najwyższą średnią
w Toruniu ze wszystkich szkół publicznych
w okresie wakacyjnym - pon-piątki
w godz. 8.30-15.00
------------------
ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO:
poniedziałek - 2 września
8.30 - SP VIII + LO
10.00 - SP V-VII
11.30 - SP I-IV
Trwa rekrutacja do:
- I klasy LO po klasie VIII
- I klasy szkoły podstawowej

oraz rekrutacja uzupełniająca
do klas II - VIII szkoły podstawowej,
17. 12. 2014 Jasełka – występ szkolnego koła teatralnego

Dnia 17. 12. 2014 roku mieliśmy okazję obejrzeć jasełka przygotowane przez uczniów klas I- V SP, uczęszczających na zajęcia Teatru Młodego Aktora. Nad całością przedstawienia czuwała pani Hanna Dzikiewicz.

Zaproszeni bliscy ze wzruszeniem oglądali występ swoich dzieci, które znakomicie odegrały powierzone im role. Taniec aniołów i diabełków bardzo podobał się publiczności, a do łez rozbawiła nas postać Heroda, w którą wcielił się Ryszard Michałowski. W czasie trwania przedstawienia śpiewaliśmy kolędy i pastorałki.

Mali aktorzy otrzymali gromkie brawa, zaś Pani Dyrektor podziękowała im za wysiłek włożony w przygotowanie tego pięknego występu. Następnie złożyła wszystkim najlepsze życzenia z okazji zbliżających się świąt.