Egzamin ósmoklasisty 2019!
Nasza szkoła otrzymała List gratulacyjny
od Kuratora Oświaty
- za wysoki wynik egzaminu!

- język polski - 80,6%
- język angielski -91,5%
- język rosyjski - 100%
- matematyka - 64,2%
poniedziałek -piątek
w godz. 7.15-17.00
dni otwarte - soboty w godz. 10.00-13.00
tel. 56-659-89-70
Rozpoczynamy nabór do klasy I LO na rok szkolny 2020-2021
----------------------------
Rekrutacja uzupełniająca:
do klas I i II liceum
do klas I - VIII szkoły podstawowej,
17. 12. 2014 Jasełka – występ szkolnego koła teatralnego

Dnia 17. 12. 2014 roku mieliśmy okazję obejrzeć jasełka przygotowane przez uczniów klas I- V SP, uczęszczających na zajęcia Teatru Młodego Aktora. Nad całością przedstawienia czuwała pani Hanna Dzikiewicz.

Zaproszeni bliscy ze wzruszeniem oglądali występ swoich dzieci, które znakomicie odegrały powierzone im role. Taniec aniołów i diabełków bardzo podobał się publiczności, a do łez rozbawiła nas postać Heroda, w którą wcielił się Ryszard Michałowski. W czasie trwania przedstawienia śpiewaliśmy kolędy i pastorałki.

Mali aktorzy otrzymali gromkie brawa, zaś Pani Dyrektor podziękowała im za wysiłek włożony w przygotowanie tego pięknego występu. Następnie złożyła wszystkim najlepsze życzenia z okazji zbliżających się świąt.