Trwa nabór do klasy I SP
i uzupełniający do klas II-VIII na rok 2020/21

(zakładka rekrutacja)
Trwa nabór do klasy I LO na rok 2020/21
Rekrutacja uzupełniająca do klas I-III liceum

(zakładka rekrutacja)
Sekretariat czynny:
od poniedziałku do piątku
w godz. 8.00 - 15.00
telefon-566598970; 502 557 865
e-dziennik - https://uonetplus.vulcan.net.pl/miastotorun
17. 12. 2014 Jasełka – występ szkolnego koła teatralnego

Dnia 17. 12. 2014 roku mieliśmy okazję obejrzeć jasełka przygotowane przez uczniów klas I- V SP, uczęszczających na zajęcia Teatru Młodego Aktora. Nad całością przedstawienia czuwała pani Hanna Dzikiewicz.

Zaproszeni bliscy ze wzruszeniem oglądali występ swoich dzieci, które znakomicie odegrały powierzone im role. Taniec aniołów i diabełków bardzo podobał się publiczności, a do łez rozbawiła nas postać Heroda, w którą wcielił się Ryszard Michałowski. W czasie trwania przedstawienia śpiewaliśmy kolędy i pastorałki.

Mali aktorzy otrzymali gromkie brawa, zaś Pani Dyrektor podziękowała im za wysiłek włożony w przygotowanie tego pięknego występu. Następnie złożyła wszystkim najlepsze życzenia z okazji zbliżających się świąt.