Trwa nabór do klasy I SP
i uzupełniający do klas II-VIII na rok 2020/21

(zakładka rekrutacja)
Trwa nabór do klasy I LO na rok 2020/21
Rekrutacja uzupełniająca do klas I-III liceum

(zakładka rekrutacja)
Sekretariat czynny:
od poniedziałku do piątku
w godz. 8.00 - 15.00
szkoła otwarta w każdą sobotę od 10.00 - 13.00
telefon-566598970; 502 557 865
e-dziennik - https://uonetplus.vulcan.net.pl/miastotorun
24.02.2014 – ,,BAL KSIĄŻKOWYCH BOHATERÓW”- BAL KARNAWAŁOWY DLA KLAS I-III SP

24. 02. 2014 roku odbył się bal karnawałowy. Nasi najmłodsi uczniowie przyszli przebrani za bohaterów swoich ulubionych książek. Wspólną zabawę rozpoczęła karnawałowa parada, czyli taniec z balonami. Następnie dzieci wzięły udział w konkursie pt. ,,Szybkie jedzenie jabłka”. Kolejna propozycja zabawy bardzo spodobała się wszystkim uczestnikom. Zaprezentowali oni ,,Swing w uliczce”, czyli taniec w parach. Skoczna muzyka i wspólne pląsy zaostrzyły apetyt uczniów, więc udali się na poczęstunek. Najbardziej smakował im tort lodowy! Tuż po nim odbył się kolejny konkurs pt. ,,Karteczki z książeczki”. Zadaniem uczniów było wysłuchanie fragmentów książek i podanie ich tytułów. Ostatni punkt programu, czyli karaoke, również przypadł wszystkim do gustu. Usłyszeliśmy między innymi ,,Kaczkę Dziwaczkę”, ,,Wyginam śmiało ciało” i ,,Ona tańczy dla mnie”. Pod koniec balu zostały przyznane nagrody za zabawne i oryginalne stroje karnawałowe oraz za najlepsze wykonanie piosenki. Można było zyskać tytuł Karnawałowego Znawcy Książek , Największej Damy Balu oraz Największego Gentlemana Balu. Impreza bardzo podobała się uczniom i wszyscy opuścili salę nieco zmęczeni, ale uśmiechnięci.