Nasza szkoła osiągnęła najwyższą średnią w Toruniu ze wszystkich szkół publicznych
pon-czw w godz. 7.10-17.00
piątki w godz. 7.10-15.00
Zapraszamy na dni otwarte
w każdą sobotę maja
i czerwca 2018
od 10.00 do 13.00
Trwa nabór do klas:
I - VIII szkoły podstawowej,
uzupełniający do II-III gimnazjum
oraz do I klasy Liceum Językowego
24. 06. 2015 – Wycieczka do Gdańska dla gimnazjalistów i licealistów

Dnia 24. 06. 2015 roku pojechaliśmy na wycieczkę do Gdańska. Zwiedzanie rozpoczęliśmy od przejścia po Starym Mieście. Kilka osób skorzystało z możliwości zobaczenia panoramy Gdańska z Koła Widokowego.
Następnie poszliśmy do Europejskiego Centrum Solidarności. O godzinie 13:00 pojechaliśmy do Jelitkowa. Tam spędziliśmy sporo czasu na plaży. Niestety, podczas spaceru do Sopotu zaczęło padać. Na szczęście niebo dość szybko się rozpogodziło i wszyscy odzyskaliśmy dobre humory. W Sopocie zjedliśmy obiad i wyruszyliśmy w drogę powrotną do Gdańska. Ponownie przeszliśmy przez starówkę. Czas wolny wykorzystaliśmy na kupienie pamiątek i jedzenie pysznych ciastek oraz lodów.
Do Torunia dotarliśmy o 22:30. Wycieczkę uważamy za udaną. 🙂