Nasza szkoła osiągnęła najwyższą średnią w Toruniu ze wszystkich szkół publicznych
Sekretariat szkoły czynny w wakacje
pon-piątki w godz. 7.30-15.30
Trwa nabór do klas:
I - VIII szkoły podstawowej,
uzupełniający do III klasy gimnazjum
oraz do I klasy Liceum Językowego
24. 06. 2015 – Wycieczka do Gdańska dla gimnazjalistów i licealistów

Dnia 24. 06. 2015 roku pojechaliśmy na wycieczkę do Gdańska. Zwiedzanie rozpoczęliśmy od przejścia po Starym Mieście. Kilka osób skorzystało z możliwości zobaczenia panoramy Gdańska z Koła Widokowego.
Następnie poszliśmy do Europejskiego Centrum Solidarności. O godzinie 13:00 pojechaliśmy do Jelitkowa. Tam spędziliśmy sporo czasu na plaży. Niestety, podczas spaceru do Sopotu zaczęło padać. Na szczęście niebo dość szybko się rozpogodziło i wszyscy odzyskaliśmy dobre humory. W Sopocie zjedliśmy obiad i wyruszyliśmy w drogę powrotną do Gdańska. Ponownie przeszliśmy przez starówkę. Czas wolny wykorzystaliśmy na kupienie pamiątek i jedzenie pysznych ciastek oraz lodów.
Do Torunia dotarliśmy o 22:30. Wycieczkę uważamy za udaną. 🙂