Nasza szkoła osiągnęła najwyższą średnią w Toruniu ze wszystkich szkół publicznych
pon-czw w godz. 7.10-17.00
piątki w godz. 7.10-15.00
Zapraszamy na dni otwarte
w każdą sobotę maja
i czerwca 2018
od 10.00 do 13.00
Trwa nabór do klas:
I - VIII szkoły podstawowej,
uzupełniający do II-III gimnazjum
oraz do I klasy Liceum Językowego
26.06.2015 – Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2014/2015 w Gm i LO

Dnia 26. 06. 2015 roku o godzinie 9:00 odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego dla gimnazjalistów i licealistów.

Pani Dyrektor powitała zgromadzonych uczniów oraz ich bliskich. Złożyła gratulacje tym, którzy sumiennie pracowali i zyskali świadectwa z wyróżnieniem. Potem głos zabrała wychowawczyni 3 Gim. – pani Magdalena Budzyńska, która przywołała wspomnienia wspólnie spędzonych lat z klasą oraz życzyła swoim podopiecznym licznych sukcesów w przyszłości.  Następnie uczniowie III klasy gimnazjum podziękowali w ciepłych słowach Dyrekcji, Wychowawcy,  wszystkim Nauczycielom oraz Pracownikom szkoły za opiekę i trud włożony w ich wychowanie. Miłą niespodziankę sprawili uczniom 3 Gim. ich młodsi koledzy, którzy wręczyli im drobne podarunki.

Po wręczeniu świadectw i dyplomów za różne osiągnięcia, Pani Dyrektor życzyła uczniom radosnych i słonecznych wakacji.