Nasza szkoła osiągnęła najwyższą średnią
w Toruniu ze wszystkich szkół publicznych
Sekretariat szkoły czynny pon-piątki
w godz. 7.30-17.00
------------------
DNI OTWARTE:
wszystkie soboty maja i czerwca
w godzinach 10.00 - 13.00
Trwa rekrutacja do:
- I klasy LO po klasie VIII
- I klasy szkoły podstawowej

oraz rekrutacja uzupełniająca
do klas II - VIII szkoły podstawowej,
26.06.2015 – Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2014/2015 w Gm i LO

Dnia 26. 06. 2015 roku o godzinie 9:00 odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego dla gimnazjalistów i licealistów.

Pani Dyrektor powitała zgromadzonych uczniów oraz ich bliskich. Złożyła gratulacje tym, którzy sumiennie pracowali i zyskali świadectwa z wyróżnieniem. Potem głos zabrała wychowawczyni 3 Gim. – pani Magdalena Budzyńska, która przywołała wspomnienia wspólnie spędzonych lat z klasą oraz życzyła swoim podopiecznym licznych sukcesów w przyszłości.  Następnie uczniowie III klasy gimnazjum podziękowali w ciepłych słowach Dyrekcji, Wychowawcy,  wszystkim Nauczycielom oraz Pracownikom szkoły za opiekę i trud włożony w ich wychowanie. Miłą niespodziankę sprawili uczniom 3 Gim. ich młodsi koledzy, którzy wręczyli im drobne podarunki.

Po wręczeniu świadectw i dyplomów za różne osiągnięcia, Pani Dyrektor życzyła uczniom radosnych i słonecznych wakacji.