Nasza szkoła osiągnęła najwyższą średnią
w Toruniu ze wszystkich szkół publicznych
w okresie wakacyjnym - pon-piątki
w godz. 8.30-15.00
------------------
ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO:
poniedziałek - 2 września
8.30 - SP VIII + LO
10.00 - SP V-VII
11.30 - SP I-IV
Trwa rekrutacja do:
- I klasy LO po klasie VIII
- I klasy szkoły podstawowej

oraz rekrutacja uzupełniająca
do klas II - VIII szkoły podstawowej,
26.11.2014 r.- ,,Główka pracuje” – warsztaty w Młynie Wiedzy dla uczniów IV –VI SP

Dnia 26. 11. 2014 roku uczniowie klas IV-VI SP pod opieką pani Joanny Domeradzkiej -Kowalkowskiej i pani Kingi Grzelczyk udali się do Centrum Nowoczesności.

Zostali podzieleni na pięć grup. Następnie wymyślili nazwy dla swoich drużyn. Dzieci wykazały się wielką pomysłowością i już wkrótce na tablicy zostały zapisane następujące zespoły: Toruńskie Pierniki, Minionki, Chicago Bulls, Milki oraz Rada Nadzorcza. Podczas zajęć uczniowie rozwiązywali zagadki logiczne różnego typu. Pojawiły się zadania matematyczne,  słowne i obrazkowe. Uczestnicy warsztatów doskonale się bawili przy ich rozwiązywaniu. Pomocą służyli panowie prowadzący zajęcia, którzy zachęcali uczniów do wykonywania poleceń.

Zwyciężyły dwie drużyny: Toruńskie Pierniki i Milki. Gratulujemy!