Egzamin ósmoklasisty 2019!
Nasza szkoła otrzymała List gratulacyjny
od Kuratora Oświaty
- za wysoki wynik egzaminu!

- język polski - 80,6%
- język angielski -91,5%
- język rosyjski - 100%
- matematyka - 64,2%
poniedziałek -piątek
w godz. 7.15-17.00
tel. 56-659-89-70
Rozpoczynamy nabór do klasy I LO na rok szkolny 2020-2021
----------------------------
Rekrutacja uzupełniająca:
do klas I i II liceum
do klas I - VIII szkoły podstawowej,
Apel z okazji 101 rocznicy Dnia Niepodległości

Dnia 8. 11. 2019 roku obejrzeliśmy program artystyczny przygotowany przez uczniów naszej szkoły pod czujnym okiem polonistek. Oprawą muzyczną zajęła się pani Aleksandra Meler. Wiersze i piosenki patriotyczne przypomniały nam o  najważniejszych wydarzeniach z historii naszego kraju oraz skłoniły do refleksji nad jego przeszłością . Na zakończenie zaśpiewaliśmy hymn,a w ostatni piątek uczniowie wszystkich klas uczestniczyli w uroczystym zawieszeniu flagi państwowej. Pani Dyrektor przypomniała rocznicę 11 listopada – symbol odzyskania niepodległości przez Polskę. Poczet sztandarowy zawiesił naszą narodową biało-czerwoną flagę. Wszyscy odśpiewali hymn  Polski-  Mazurek Dąbrowskiego. Pamiętamy i pamiętać będziemy.