Trwa nabór do klasy I SP
i uzupełniający do klas II-VIII na rok 2020/21

(zakładka rekrutacja)
Trwa nabór do klasy I LO na rok 2020/21
Rekrutacja uzupełniająca do klas I-III liceum

(zakładka rekrutacja)
Sekretariat czynny:
od poniedziałku do piątku
w godz. 8.00 - 15.00
szkoła otwarta w każdą sobotę od 10.00 - 13.00
telefon-566598970; 502 557 865
e-dziennik - https://uonetplus.vulcan.net.pl/miastotorun
Apel z okazji 101 rocznicy Dnia Niepodległości

Dnia 8. 11. 2019 roku obejrzeliśmy program artystyczny przygotowany przez uczniów naszej szkoły pod czujnym okiem polonistek. Oprawą muzyczną zajęła się pani Aleksandra Meler. Wiersze i piosenki patriotyczne przypomniały nam o  najważniejszych wydarzeniach z historii naszego kraju oraz skłoniły do refleksji nad jego przeszłością . Na zakończenie zaśpiewaliśmy hymn,a w ostatni piątek uczniowie wszystkich klas uczestniczyli w uroczystym zawieszeniu flagi państwowej. Pani Dyrektor przypomniała rocznicę 11 listopada – symbol odzyskania niepodległości przez Polskę. Poczet sztandarowy zawiesił naszą narodową biało-czerwoną flagę. Wszyscy odśpiewali hymn  Polski-  Mazurek Dąbrowskiego. Pamiętamy i pamiętać będziemy.