Egzamin ósmoklasisty 2019!
Nasza szkoła otrzymała List gratulacyjny
od Kuratora Oświaty
- za wysoki wynik egzaminu!
W związku ze stanem epidemicznym
szkoła została zamknięta
16.03.2020 - 25.03.2020

telefon kontaktowy - 502 557 865
e-dziennik - https://uonetplus.vulcan.net.pl/miastotorun
Zajęcia edukacyjne prowadzone są na platformie
moodle.gem.edu.pl
Trwa nabór do klasy I LO na rok szkolny 2020-2021
----------------------------
Rekrutacja uzupełniająca:
do klas I i II liceum
do klas I - VIII szkoły podstawowej,
Apel z okazji 101 rocznicy Dnia Niepodległości

Dnia 8. 11. 2019 roku obejrzeliśmy program artystyczny przygotowany przez uczniów naszej szkoły pod czujnym okiem polonistek. Oprawą muzyczną zajęła się pani Aleksandra Meler. Wiersze i piosenki patriotyczne przypomniały nam o  najważniejszych wydarzeniach z historii naszego kraju oraz skłoniły do refleksji nad jego przeszłością . Na zakończenie zaśpiewaliśmy hymn,a w ostatni piątek uczniowie wszystkich klas uczestniczyli w uroczystym zawieszeniu flagi państwowej. Pani Dyrektor przypomniała rocznicę 11 listopada – symbol odzyskania niepodległości przez Polskę. Poczet sztandarowy zawiesił naszą narodową biało-czerwoną flagę. Wszyscy odśpiewali hymn  Polski-  Mazurek Dąbrowskiego. Pamiętamy i pamiętać będziemy.