Nasza szkoła osiągnęła najwyższą średnią
w Toruniu ze wszystkich szkół publicznych
w okresie wakacyjnym - pon-piątki
w godz. 8.30-15.00
------------------
ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO:
poniedziałek - 2 września
8.30 - SP VIII + LO
10.00 - SP V-VII
11.30 - SP I-IV
Trwa rekrutacja do:
- I klasy LO po klasie VIII
- I klasy szkoły podstawowej

oraz rekrutacja uzupełniająca
do klas II - VIII szkoły podstawowej,
DZIEŃ AMERYKAŃSKI– najdłuższa lekcja angielskiego dla uczniów IV- VI SP oraz I-III GIM.

Dnia 25 listopada 2016 roku obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Amerykański. Imprezę przygotowały nauczycielki języka angielskiego: pani Małgorzata Kulesza, pani Karolina Grabowska, pani Monika Cholewa oraz pani Monika Wojciechowska. Spotkanie rozpoczęło się od konkursu sprawdzającego wiedzę o Ameryce. Najwięcej punktów zdobyła klasa III gimnazjum. Potem na scenie szkolnej pojawiły się sławne osoby: politycy, aktorki, prezydenci oraz postacie ze świata Walta Disneya. Ich zadaniem było opowiedzenie o swoich zainteresowaniach i poglądach. Musieli także odpowiedzieć na pytania zadawane przez jury.  Zwyciężyły dwie osoby: Aleksandra Daroń z 1gimnazjum oraz Kacper Bogusiewicz, uczeń z IV SP. Następnie pani Dyrektor Senia Martuszewska ogłosiła wyniki konkursu na najlepiej ozdobioną salę. Dwa tygodnie temu wybieraliśmy jeden stan USA  i przygotowaliśmy w salach dekoracje z nim związane. Największą ilość punktów zdobyły dwie sale: IV SP (Hawaje) i III gimnazjum (Teksas). Po rozdaniu nagród udaliśmy się na typowo amerykański posiłek. Na stole pojawiły się hot dogi, popcorn, babeczki oraz wiele innych potraw. Zabawa była wyśmienita! Pozostałe zdjęcia na serwerze szkoły.