Trwa nabór do klasy I SP
i uzupełniający do klas II-VIII na rok 2020/21

(zakładka rekrutacja)
Trwa nabór do klasy I LO na rok 2020/21
Rekrutacja uzupełniająca do klas I-III liceum

(zakładka rekrutacja)
Sekretariat czynny:
od poniedziałku do piątku
w godz. 8.00 - 15.00
szkoła otwarta w każdą sobotę od 10.00 - 13.00
telefon-566598970; 502 557 865
e-dziennik - https://uonetplus.vulcan.net.pl/miastotorun
Dzień Babci i Dziadka w GEM 2018

25 stycznia w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Babci i Dziadka. Było to wydarzenie inne niż wszystkie do tej pory, ponieważ artyści przygotowali program w różnych językach: angielskim, hiszpańskim, francuskim i oczywiście polskim. Poza tradycyjnymi wierszami i piosenkami, dzieci wystawiły dwa mini spektakle: „Caperucita Roja”, czyli „Czerwonego Kapturka” po hiszpańsku oraz „Cinderella”, czyli „Kopciuszka” po angielsku. Miłym urozmaiceniem były również taniec poznany podczas zajęć zumby. Jednak najbardziej wzruszającymi momentami były chwile, gdy każde dziecko czytało życzenia dla swoich Dziadków. Po występnie zaproszono gości na słodki poczęstunek. Pozostałe zdjęcia i film dostępny na serwerze szkolnym.