Egzamin ósmoklasisty 2019!
Nasza szkoła otrzymała List gratulacyjny
od Kuratora Oświaty
- za wysoki wynik egzaminu!

- język polski - 80,6%
- język angielski -91,5%
- język rosyjski - 100%
- matematyka - 64,2%
poniedziałek -piątek
w godz. 7.15-17.00
dni otwarte - soboty w godz. 10.00-13.00
tel. 56-659-89-70
Rozpoczynamy nabór do klasy I LO na rok szkolny 2020-2021
----------------------------
Rekrutacja uzupełniająca:
do klas I i II liceum
do klas I - VIII szkoły podstawowej,
Dzień Babci i Dziadka w GEM 2018

25 stycznia w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Babci i Dziadka. Było to wydarzenie inne niż wszystkie do tej pory, ponieważ artyści przygotowali program w różnych językach: angielskim, hiszpańskim, francuskim i oczywiście polskim. Poza tradycyjnymi wierszami i piosenkami, dzieci wystawiły dwa mini spektakle: „Caperucita Roja”, czyli „Czerwonego Kapturka” po hiszpańsku oraz „Cinderella”, czyli „Kopciuszka” po angielsku. Miłym urozmaiceniem były również taniec poznany podczas zajęć zumby. Jednak najbardziej wzruszającymi momentami były chwile, gdy każde dziecko czytało życzenia dla swoich Dziadków. Po występnie zaproszono gości na słodki poczęstunek. Pozostałe zdjęcia i film dostępny na serwerze szkolnym.