Nasza szkoła osiągnęła najwyższą średnią w Toruniu ze wszystkich szkół publicznych
pon-czw w godz. 7.10-17.00
piątki w godz. 7.10-15.00
Zapraszamy na dni otwarte
w każdą sobotę marca (oprócz 31)
i kwietnia 2018
od 10.00 do 13.00
Trwa nabór do klas:
I - VIII szkoły podstawowej,
uzupełniający do II-III gimnazjum
Dzień Babci i Dziadka w GEM 2018

25 stycznia w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Babci i Dziadka. Było to wydarzenie inne niż wszystkie do tej pory, ponieważ artyści przygotowali program w różnych językach: angielskim, hiszpańskim, francuskim i oczywiście polskim. Poza tradycyjnymi wierszami i piosenkami, dzieci wystawiły dwa mini spektakle: „Caperucita Roja”, czyli „Czerwonego Kapturka” po hiszpańsku oraz „Cinderella”, czyli „Kopciuszka” po angielsku. Miłym urozmaiceniem były również taniec poznany podczas zajęć zumby. Jednak najbardziej wzruszającymi momentami były chwile, gdy każde dziecko czytało życzenia dla swoich Dziadków. Po występnie zaproszono gości na słodki poczęstunek. Pozostałe zdjęcia i film dostępny na serwerze szkolnym.