Nasza szkoła osiągnęła najwyższą średnią w Toruniu ze wszystkich szkół publicznych
Sekretariat szkoły czynny w wakacje
pon-piątki w godz. 8.00-15.00
Zapraszamy na dni otwarte
w każdą sobotę czerwca
oraz 7 i 14 lipca 2018
od 10.00 do 13.00
Trwa nabór do klas:
I - VIII szkoły podstawowej,
uzupełniający do II-III gimnazjum
oraz do I klasy Liceum Językowego
Dzień Niepodległości w GEM

Dnia 10 listopada 2016 roku odbyła się akademia dla uczczenia 98.rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Jej przygotowaniem zajęły się cztery nauczycielki: pani Małgorzata Kulesza, pani Anna Borkowska, pani Kinga Grzelczyk oraz pani Joanna Domeradzka-Kowalkowska. Uroczystość rozpoczęła się od powitania przez panią Dyrektor wszystkich uczniów oraz nauczycieli. Pani Dyrektor przypomniała o najważniejszych wydarzeniach związanych z tym świętem. Następnie obejrzeliśmy program artystyczny przygotowany przez uczniów naszej szkoły. Dzięki patriotycznym wierszom i wojskowym pieśniom przypomnieliśmy sobie o poświęceniu tych, którzy oddali życie w obronie naszej Ojczyzny.