Trwa nabór do klasy I SP
i uzupełniający do klas II-VIII na rok 2020/21

(zakładka rekrutacja)
Trwa nabór do klasy I LO na rok 2020/21
Rekrutacja uzupełniająca do klas I-III liceum

(zakładka rekrutacja)
Sekretariat czynny:
od poniedziałku do piątku
w godz. 8.00 - 15.00
telefon-566598970; 502 557 865
e-dziennik - https://uonetplus.vulcan.net.pl/miastotorun
Dzień Sportu dla gimnazjalistów i licealistów

Dnia 02.06. 2014 roku został zorganizowany Dzień Sportu. Uczniowie podzielili się na zespoły, które zmierzyły się ze sobą w grze w dwa ognie. Zwycięska drużyna miała następnie okazję zagrać z grupą nauczycieli. To właśnie oni odnieśli zwycięstwo w tym starciu.

Po tych rozgrywkach nadszedł czas na indywidualne zdobywanie punktów. Każdy uczeń musiał zdobyć przynajmniej siedem pieczątek w przygotowanych dziewięciu konkurencjach. Dużym powodzeniem cieszyły się: biegi w płetwach, rozpoznawanie smaków i przedmiotów, skakanka kręconka, gra w kapsle i sklejanie zwierzątek z gazet. Najtrudniejszą do zaliczenia konkurencją była gra w ringo.

Po rozgrywkach sportowych nadszedł czas na pieczone kiełbaski i pyszne sałatki. Wszystkim uczestnikom zabawy dopisywał apetyt. Ostatnim zadaniem było odgadnięcie tytułów piosenek w szkolnym konkursie ,,Jaka to melodia”. Z tym także uczniowie poradzili sobie wyśmienicie. Wspólne  świętowanie zakończono podaniem lodów czekoladowych. To był bardzo udany dzień.