Egzamin ósmoklasisty 2019!
Nasza szkoła otrzymała List gratulacyjny
od Kuratora Oświaty
- za wysoki wynik egzaminu!

- język polski - 80,6%
- język angielski -91,5%
- język rosyjski - 100%
- matematyka - 64,2%
poniedziałek -piątek
w godz. 7.15-17.00
dni otwarte - soboty w godz. 10.00-13.00
tel. 56-659-89-70
Rozpoczynamy nabór do klasy I LO na rok szkolny 2020-2021
----------------------------
Rekrutacja uzupełniająca:
do klas I i II liceum
do klas I - VIII szkoły podstawowej,
Dzień Sportu dla gimnazjalistów i licealistów

Dnia 02.06. 2014 roku został zorganizowany Dzień Sportu. Uczniowie podzielili się na zespoły, które zmierzyły się ze sobą w grze w dwa ognie. Zwycięska drużyna miała następnie okazję zagrać z grupą nauczycieli. To właśnie oni odnieśli zwycięstwo w tym starciu.

Po tych rozgrywkach nadszedł czas na indywidualne zdobywanie punktów. Każdy uczeń musiał zdobyć przynajmniej siedem pieczątek w przygotowanych dziewięciu konkurencjach. Dużym powodzeniem cieszyły się: biegi w płetwach, rozpoznawanie smaków i przedmiotów, skakanka kręconka, gra w kapsle i sklejanie zwierzątek z gazet. Najtrudniejszą do zaliczenia konkurencją była gra w ringo.

Po rozgrywkach sportowych nadszedł czas na pieczone kiełbaski i pyszne sałatki. Wszystkim uczestnikom zabawy dopisywał apetyt. Ostatnim zadaniem było odgadnięcie tytułów piosenek w szkolnym konkursie ,,Jaka to melodia”. Z tym także uczniowie poradzili sobie wyśmienicie. Wspólne  świętowanie zakończono podaniem lodów czekoladowych. To był bardzo udany dzień.