Nasza szkoła osiągnęła najwyższą średnią
w Toruniu ze wszystkich szkół publicznych
w okresie wakacyjnym - pon-piątki
w godz. 8.30-15.00
------------------
ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO:
poniedziałek - 2 września
8.30 - SP VIII + LO
10.00 - SP V-VII
11.30 - SP I-IV
Trwa rekrutacja do:
- I klasy LO po klasie VIII
- I klasy szkoły podstawowej

oraz rekrutacja uzupełniająca
do klas II - VIII szkoły podstawowej,
Dzień Sportu dla gimnazjalistów i licealistów

Dnia 02.06. 2014 roku został zorganizowany Dzień Sportu. Uczniowie podzielili się na zespoły, które zmierzyły się ze sobą w grze w dwa ognie. Zwycięska drużyna miała następnie okazję zagrać z grupą nauczycieli. To właśnie oni odnieśli zwycięstwo w tym starciu.

Po tych rozgrywkach nadszedł czas na indywidualne zdobywanie punktów. Każdy uczeń musiał zdobyć przynajmniej siedem pieczątek w przygotowanych dziewięciu konkurencjach. Dużym powodzeniem cieszyły się: biegi w płetwach, rozpoznawanie smaków i przedmiotów, skakanka kręconka, gra w kapsle i sklejanie zwierzątek z gazet. Najtrudniejszą do zaliczenia konkurencją była gra w ringo.

Po rozgrywkach sportowych nadszedł czas na pieczone kiełbaski i pyszne sałatki. Wszystkim uczestnikom zabawy dopisywał apetyt. Ostatnim zadaniem było odgadnięcie tytułów piosenek w szkolnym konkursie ,,Jaka to melodia”. Z tym także uczniowie poradzili sobie wyśmienicie. Wspólne  świętowanie zakończono podaniem lodów czekoladowych. To był bardzo udany dzień.