Nasza szkoła osiągnęła najwyższą średnią
w Toruniu ze wszystkich szkół publicznych
w okresie wakacyjnym - pon-piątki
w godz. 8.30-15.00
------------------
ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO:
poniedziałek - 2 września
8.30 - SP VIII + LO
10.00 - SP V-VII
11.30 - SP I-IV
Trwa rekrutacja do:
- I klasy LO po klasie VIII
- I klasy szkoły podstawowej

oraz rekrutacja uzupełniająca
do klas II - VIII szkoły podstawowej,
Eliminacje Wojewódzkie XLVII Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Turystyczno-Krajoznawczego 27/28-04-2019

Młodzież z całego województwa spotkała się w Górsku aby podjąć się rywalizacji w różnych konkurencjach ( marsze na orientację, samarytanka, test wiedzy kulturoznawczej, jazda na rowerze, rozpoznawanie roślin,  ocenianie odległości obiektów. Do tego etapu zakwalifikowały się 2 drużyny ze Szkoły Podstawowej (Natalia Stankowska i Omar Sid Ahmed) ( Nikola Śmigielska, Julia Borkowska i Emilia Ludwiczak) oraz 2 drużyny z naszego Gimnazjum (Martyna Witt, Julka Szcześniewska, Natalia Myślińska) (Wiktor Kulesza, Zosia Papińska). Po zaciętej rywalizacji do etapu ogólnopolskiego zakwalifikowały się drużyny które zajęły 1 miejsce:   Szkoła Podstawowa -Natalia Stankowska i Omar Sid Ahmed oraz Gimnazjum – Wiktor Kulesza, Zosia Papińska. Obie drużyny wyjadą do Augustowa 31 maja – powodzenia.