Trwa nabór do klasy I SP
i uzupełniający do klas II-VIII na rok 2020/21

(zakładka rekrutacja)
Trwa nabór do klasy I LO na rok 2020/21
Rekrutacja uzupełniająca do klas I-III liceum

(zakładka rekrutacja)
Sekretariat czynny:
od poniedziałku do piątku
w godz. 8.00 - 15.00
szkoła otwarta w każdą sobotę od 10.00 - 13.00
telefon-566598970; 502 557 865
e-dziennik - https://uonetplus.vulcan.net.pl/miastotorun
Eliminacje Wojewódzkie XLVII Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Turystyczno-Krajoznawczego 27/28-04-2019

Młodzież z całego województwa spotkała się w Górsku aby podjąć się rywalizacji w różnych konkurencjach ( marsze na orientację, samarytanka, test wiedzy kulturoznawczej, jazda na rowerze, rozpoznawanie roślin,  ocenianie odległości obiektów. Do tego etapu zakwalifikowały się 2 drużyny ze Szkoły Podstawowej (Natalia Stankowska i Omar Sid Ahmed) ( Nikola Śmigielska, Julia Borkowska i Emilia Ludwiczak) oraz 2 drużyny z naszego Gimnazjum (Martyna Witt, Julka Szcześniewska, Natalia Myślińska) (Wiktor Kulesza, Zosia Papińska). Po zaciętej rywalizacji do etapu ogólnopolskiego zakwalifikowały się drużyny które zajęły 1 miejsce:   Szkoła Podstawowa -Natalia Stankowska i Omar Sid Ahmed oraz Gimnazjum – Wiktor Kulesza, Zosia Papińska. Obie drużyny wyjadą do Augustowa 31 maja – powodzenia.