Egzamin ósmoklasisty 2019!
Nasza szkoła otrzymała List gratulacyjny
od Kuratora Oświaty
- za wysoki wynik egzaminu!

- język polski - 80,6%
- język angielski -91,5%
- język rosyjski - 100%
- matematyka - 64,2%
poniedziałek -piątek
w godz. 7.15-17.00
tel. 56-659-89-70
Rozpoczynamy nabór do klasy I LO na rok szkolny 2020-2021
----------------------------
Rekrutacja uzupełniająca:
do klas I i II liceum
do klas I - VIII szkoły podstawowej,
Eliminacje Wojewódzkie XLVII Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Turystyczno-Krajoznawczego 27/28-04-2019

Młodzież z całego województwa spotkała się w Górsku aby podjąć się rywalizacji w różnych konkurencjach ( marsze na orientację, samarytanka, test wiedzy kulturoznawczej, jazda na rowerze, rozpoznawanie roślin,  ocenianie odległości obiektów. Do tego etapu zakwalifikowały się 2 drużyny ze Szkoły Podstawowej (Natalia Stankowska i Omar Sid Ahmed) ( Nikola Śmigielska, Julia Borkowska i Emilia Ludwiczak) oraz 2 drużyny z naszego Gimnazjum (Martyna Witt, Julka Szcześniewska, Natalia Myślińska) (Wiktor Kulesza, Zosia Papińska). Po zaciętej rywalizacji do etapu ogólnopolskiego zakwalifikowały się drużyny które zajęły 1 miejsce:   Szkoła Podstawowa -Natalia Stankowska i Omar Sid Ahmed oraz Gimnazjum – Wiktor Kulesza, Zosia Papińska. Obie drużyny wyjadą do Augustowa 31 maja – powodzenia.