Trwa nabór do klasy I SP
i uzupełniający do klas II-VIII na rok 2020/21

(zakładka rekrutacja)
Trwa nabór do klasy I LO na rok 2020/21
Rekrutacja uzupełniająca do klas I-III liceum

(zakładka rekrutacja)
Sekretariat czynny:
od poniedziałku do piątku
w godz. 8.00 - 15.00
telefon-566598970; 502 557 865
e-dziennik - https://uonetplus.vulcan.net.pl/miastotorun
Europejski dzień języków obcych w GEM – „smakowanie języków”

„Smakowanie języków” w taki sposób uczniowie naszej szkoły zachęcali wszystkich do nauki języków obcych. Przygotowane przez nich potrawy, dekoracja sal i przebranie to wszystko uświetniło Dzień Języków w naszej szkole. Było smakowicie, można było spróbować zarówno rosyjskich pierogów, greckiej chałwy, angielskiego jabłecznika oraz napić się chińskiej herbaty.

Każda klasa przygotowała specjalne dania charakterystyczne dla wybranego państwa. Klasa IV SP przedstawiła dania angielskie. Klasa V SP- dania rosyjskie. Klasa VI SP- dania hiszpańskie. Klasa I gimnazjum – dania greckie. Klasa II gimnazjum – dania włoskie. Klasa III gimnazjum – dania węgierskie. Klasa II LO – dania chińskie. Klasa III LO- dania tureckie. Wszyscy przygotowali prawdziwe smakołyki, którymi każdy mógł się poczęstować. Każda klasa udekorowała również swoją salę.