Nasza szkoła osiągnęła najwyższą średnią
w Toruniu ze wszystkich szkół publicznych
Sekretariat szkoły czynny pon-piątki
w godz. 7.30-17.00
------------------
DNI OTWARTE:
wszystkie soboty maja i czerwca
w godzinach 10.00 - 13.00
Trwa rekrutacja do:
- I klasy LO po klasie VIII
- I klasy szkoły podstawowej

oraz rekrutacja uzupełniająca
do klas II - VIII szkoły podstawowej,
Europejski dzień języków obcych w GEM – „smakowanie języków”

„Smakowanie języków” w taki sposób uczniowie naszej szkoły zachęcali wszystkich do nauki języków obcych. Przygotowane przez nich potrawy, dekoracja sal i przebranie to wszystko uświetniło Dzień Języków w naszej szkole. Było smakowicie, można było spróbować zarówno rosyjskich pierogów, greckiej chałwy, angielskiego jabłecznika oraz napić się chińskiej herbaty.

Każda klasa przygotowała specjalne dania charakterystyczne dla wybranego państwa. Klasa IV SP przedstawiła dania angielskie. Klasa V SP- dania rosyjskie. Klasa VI SP- dania hiszpańskie. Klasa I gimnazjum – dania greckie. Klasa II gimnazjum – dania włoskie. Klasa III gimnazjum – dania węgierskie. Klasa II LO – dania chińskie. Klasa III LO- dania tureckie. Wszyscy przygotowali prawdziwe smakołyki, którymi każdy mógł się poczęstować. Każda klasa udekorowała również swoją salę.