Egzamin ósmoklasisty 2019!
Nasza szkoła otrzymała List gratulacyjny
od Kuratora Oświaty
- za wysoki wynik egzaminu!
W związku ze stanem epidemicznym
szkoła została zamknięta
16.03.2020 - 25.03.2020

telefon kontaktowy - 502 557 865
e-dziennik - https://uonetplus.vulcan.net.pl/miastotorun
Zajęcia edukacyjne prowadzone są na platformie
moodle.gem.edu.pl
Trwa nabór do klasy I LO na rok szkolny 2020-2021
----------------------------
Rekrutacja uzupełniająca:
do klas I i II liceum
do klas I - VIII szkoły podstawowej,
Euroweek 2016 w SP i Gimnazjum

Dnia 04.05.2016 roku pojechaliśmy do Międzygórza, aby uczestniczyć w programie EuroWeek Szkoła Liderów”. Zajęcia prowadzili wolontariusze z różnych krajów: Wielkiej Brytanii, Francji, Chin, Kenii, Meksyku  oraz Indii.

Pierwszego dnia zostaliśmy zapoznani z celami obozu szkoleniowego. Następnie przedstawialiśmy się oraz opowiadaliśmy o zainteresowaniach. Zajęcia były ciekawe. Oprócz gier i zabaw sportowych mieliśmy możliwość pisania opowiadań w języku angielskim, nagrywania reklam, rysowania i opisywania różnych osób z grupy. Porcję śmiechu dostarczyła nam zabawa ,,Mission impossible” .  Każdego dnia różni wolontariusze opowiadali o swoich krajach. Najbardziej podobała nam się prezentacja o Indiach.

Pogoda dopisała, więc mogliśmy też zwiedzić okolicę. Zachwyt wzbudził Wodospad Wilczki. W drodze powrotnej zatrzymaliśmy się we Wrocławiu, aby zjeść pyszne lody i zwiedzić Stare Miasto. Do Torunia wróciliśmy w niedzielę 08.05 około godziny 19:00. Wyjazd był udany i mamy nadzieję, że  jeszcze tam wrócimy 😉