X
Sprawdzian szóstoklasisty 2016!
Nasza szkoła osiągnęła najwyższą średnią w Toruniu ze wszystkich szkół publicznych
i niepublicznych - Nasz wynik to 88,8%
(
Sekretariat szkoły czynny pon-piątki
w godz. 7.30-17.00
------------------
DNI OTWARTE:
wszystkie soboty marca i kwietnia
w godzinach 10.00 - 13.00
Trwa nabór do:
I klasy LO po klasie VIII
oraz do klas I - VIII szkoły podstawowej,
POKAŻ MENU
SCHOWAJ MENU
Euroweek 2016 w SP i Gimnazjum

Dnia 04.05.2016 roku pojechaliśmy do Międzygórza, aby uczestniczyć w programie EuroWeek Szkoła Liderów”. Zajęcia prowadzili wolontariusze z różnych krajów: Wielkiej Brytanii, Francji, Chin, Kenii, Meksyku  oraz Indii.

Pierwszego dnia zostaliśmy zapoznani z celami obozu szkoleniowego. Następnie przedstawialiśmy się oraz opowiadaliśmy o zainteresowaniach. Zajęcia były ciekawe. Oprócz gier i zabaw sportowych mieliśmy możliwość pisania opowiadań w języku angielskim, nagrywania reklam, rysowania i opisywania różnych osób z grupy. Porcję śmiechu dostarczyła nam zabawa ,,Mission impossible” .  Każdego dnia różni wolontariusze opowiadali o swoich krajach. Najbardziej podobała nam się prezentacja o Indiach.

Pogoda dopisała, więc mogliśmy też zwiedzić okolicę. Zachwyt wzbudził Wodospad Wilczki. W drodze powrotnej zatrzymaliśmy się we Wrocławiu, aby zjeść pyszne lody i zwiedzić Stare Miasto. Do Torunia wróciliśmy w niedzielę 08.05 około godziny 19:00. Wyjazd był udany i mamy nadzieję, że  jeszcze tam wrócimy 😉