X
Trwa nabór do klasy I SP
i uzupełniający do klas II-VIII na rok 2020/21

(zakładka rekrutacja)
(

Rekrutacja uzupełniająca do klas I-III liceum
trwa cały rok

(zakładka rekrutacja)
Sekretariat od 09.11.2020 czynny:
od poniedziałku do piątku
w godz. 9.00 - 14.00
telefon-566598970; 502 557 865
e-dziennik - https://uonetplus.vulcan.net.pl/miastotorun
POKAŻ MENU
SCHOWAJ MENU
Finalistki konkursu ogólnopolskiego!
Miło nam poinformować, że  uczennice kl. II LO: Ewelina Kozak, Karolina Jaskólska-Gąsiorowska i Malwina Jagiełka, pod kierunkiem Pani prof. Łucji Modzelewskiej, wygrały wojewódzkie eliminacje w konkursie “Najlepsze zajęcia z przedsiębiorczości”. Dziewczęta będą reprezentować województwo kujawsko-pomorskie w Warszawie w finale ogólnopolskim. Finał odbędzie się na jednej z prestiżowych uczelni w Warszawie. Zadaniem uczestników będzie rozwiązanie finałowego studium przypadku, który zostanie oceniony przez Panel Oceniający. W jego skład będą wchodzić m.in.profesorowie ekonomii oraz praktycy świata biznesu.
“Najlepsze Zajęcia z Przedsiębiorczości” powstały z inicjatywy studentów aktywnie realizujących się w Studenckim Forum Business Centre Club, którzy chcieliby pomóc swoim młodszym kolegom oraz umożliwić im bardziej świadomy start w kolejny etap w swoim życiu.
Konkurs “Najlepsze Zajęcia z Przedsiębiorczości” w woj. kujawsko-pomorskim organizowany jest pod patronatem Urzędu Marszałkowskiego woj. Kujawsko-Pomorskiego oraz Wyższej Szkoły Bankowej.