Trwa nabór do klasy I SP
i uzupełniający do klas II-VIII na rok 2020/21

(zakładka rekrutacja)
Trwa nabór do klasy I LO na rok 2020/21
Rekrutacja uzupełniająca do klas I-III liceum

(zakładka rekrutacja)
Sekretariat czynny:
od poniedziałku do piątku
w godz. 8.00 - 15.00
telefon-566598970; 502 557 865
e-dziennik - https://uonetplus.vulcan.net.pl/miastotorun
Gratka dla 6 latka 2017 -III konkurs dla przedszkolaków

W sobotę 25 marca 2017 roku w naszej szkole gościliśmy przedszkolaków na konkursie „Gratka dla 6 latka”. Zainteresowanie i tym razem było duże a emocje ogromne. W przerwie konkursowej dzieci miały możliwość udziału w warsztatach przygotowanych przez nasze panie wychowawczynie. Po burzliwych obradach jury ogłosiło wyniki: W trzeciej edycji „Gratka dla 6 latka” w kategorii duet: I m- Antonina Zachorska i Jakub Okoński z przedszkola Bim Bam Bino, II m – Marcel Moszczyński i Gabriel Gościński (Mały Miś), III m Janina Smużewska i Helena Przybylska (Wesoły Tygrysek); w kategorii solista: I m -Nikola Dardzińska (Mały Miś), II m -Franciszek Borowski (Krasnal), III m Alicja Socha- Bystroń (Wesoły Tygrysek). Przykładowe zdjęcia poniżej pozostałe na serwerze szkoły u naszych pań.