Egzamin ósmoklasisty 2019!
Nasza szkoła otrzymała List gratulacyjny
od Kuratora Oświaty
- za wysoki wynik egzaminu!

- język polski - 80,6%
- język angielski -91,5%
- język rosyjski - 100%
- matematyka - 64,2%
poniedziałek -piątek
w godz. 7.15-17.00
dni otwarte - soboty w godz. 10.00-13.00
tel. 56-659-89-70
Trwa nabór do klasy I LO na rok szkolny 2020-2021
----------------------------
Rekrutacja uzupełniająca:
do klas I i II liceum
do klas I - VIII szkoły podstawowej,
Gratka dla 6 latka 2017 -III konkurs dla przedszkolaków

W sobotę 25 marca 2017 roku w naszej szkole gościliśmy przedszkolaków na konkursie „Gratka dla 6 latka”. Zainteresowanie i tym razem było duże a emocje ogromne. W przerwie konkursowej dzieci miały możliwość udziału w warsztatach przygotowanych przez nasze panie wychowawczynie. Po burzliwych obradach jury ogłosiło wyniki: W trzeciej edycji „Gratka dla 6 latka” w kategorii duet: I m- Antonina Zachorska i Jakub Okoński z przedszkola Bim Bam Bino, II m – Marcel Moszczyński i Gabriel Gościński (Mały Miś), III m Janina Smużewska i Helena Przybylska (Wesoły Tygrysek); w kategorii solista: I m -Nikola Dardzińska (Mały Miś), II m -Franciszek Borowski (Krasnal), III m Alicja Socha- Bystroń (Wesoły Tygrysek). Przykładowe zdjęcia poniżej pozostałe na serwerze szkoły u naszych pań.