Nasza szkoła osiągnęła najwyższą średnią w Toruniu ze wszystkich szkół publicznych
Sekretariat szkoły czynny w wakacje
pon-piątki w godz. 7.30-15.30
Trwa nabór do klas:
I - VIII szkoły podstawowej,
uzupełniający do III klasy gimnazjum
oraz do I klasy Liceum Językowego
Gratka dla 6 latka 2017 -III konkurs dla przedszkolaków

W sobotę 25 marca 2017 roku w naszej szkole gościliśmy przedszkolaków na konkursie „Gratka dla 6 latka”. Zainteresowanie i tym razem było duże a emocje ogromne. W przerwie konkursowej dzieci miały możliwość udziału w warsztatach przygotowanych przez nasze panie wychowawczynie. Po burzliwych obradach jury ogłosiło wyniki: W trzeciej edycji „Gratka dla 6 latka” w kategorii duet: I m- Antonina Zachorska i Jakub Okoński z przedszkola Bim Bam Bino, II m – Marcel Moszczyński i Gabriel Gościński (Mały Miś), III m Janina Smużewska i Helena Przybylska (Wesoły Tygrysek); w kategorii solista: I m -Nikola Dardzińska (Mały Miś), II m -Franciszek Borowski (Krasnal), III m Alicja Socha- Bystroń (Wesoły Tygrysek). Przykładowe zdjęcia poniżej pozostałe na serwerze szkoły u naszych pań.