Egzamin ósmoklasisty 2019!
Nasza szkoła otrzymała List gratulacyjny
od Kuratora Oświaty
- za wysoki wynik egzaminu!
W związku ze stanem epidemicznym
szkoła została zamknięta
16.03.2020 - 25.03.2020

telefon kontaktowy - 502 557 865
e-dziennik - https://uonetplus.vulcan.net.pl/miastotorun
Zajęcia edukacyjne prowadzone są na platformie
moodle.gem.edu.pl
Trwa nabór do klasy I LO na rok szkolny 2020-2021
----------------------------
Rekrutacja uzupełniająca:
do klas I i II liceum
do klas I - VIII szkoły podstawowej,
II Konkurs piosenki „Gratka dla 5-6 latka”

W sobotę 19.03.2016 w naszej szkole odbyła się II edycja konkursu piosenki przedszkolnej „Gratka dla 5-6 latka”. do konkursu zgłoszono 45 przedszkolaków. Panie nauczycielki ze Szkoły Podstawowej: Hanna Dzikiewicz, Emilia Kokot, Marta Jakubowska i Ewa Błędowska wraz z uczniami czuwały nad przebiegiem całego konkursu, muzyką zajęła się Monika Cholewa. Prowadzącymi byli Wiktor i Mikołaj z klasy VI, którzy poradzili sobie świetnie z tym zadaniem. W czasie obrad jurorów dzieci wzięły udział w warsztatach plastycznych, dekorowały pisanki, lepiły z ciastoliny domowej roboty oraz miały malowane buzie. Na przedszkolaków czekał również słodki poczęstunek. Ulubione piosenki śpiewano solo lub w duetach. Sponsorami wydarzenia byli: Świat Reklamy, firma Avon, salon kosmetyczny Lorenn. Nagrody główne ufundowała firma MODECOM.

Zwycięzcy konkursu

Kategoria soliści:

I miejsce Karolina Gawłowicz – Niepubliczne Przedszkole „Bim Bam Bino”

II miejsce Joanna Wełniak – Niepubliczne Przedszkole „Skrzat”

III miejsce Emilia Meeger – Przedszkole Miejskie nr 14

Kategoria duety:

I miejsce Zuzanna Leciak i Szymon Tworek – Niepubliczne Przedszkole „Bim Bam Bino”

II miejsce Jagoda Nowakowska i Jakub Bożek – Przedszkole Miejskie nr 3

III miejsce Nina Denis i Nadia Salamońska – Niepubliczne Przedszkole „Promyczek”