Nasza szkoła osiągnęła najwyższą średnią w Toruniu ze wszystkich szkół publicznych
pon-czw w godz. 7.10-17.00
piątki w godz. 7.10-15.00
Zapraszamy na dni otwarte
w każdą sobotę maja
i czerwca 2018
od 10.00 do 13.00
Trwa nabór do klas:
I - VIII szkoły podstawowej,
uzupełniający do II-III gimnazjum
oraz do I klasy Liceum Językowego
II Konkurs piosenki „Gratka dla 5-6 latka”

W sobotę 19.03.2016 w naszej szkole odbyła się II edycja konkursu piosenki przedszkolnej „Gratka dla 5-6 latka”. do konkursu zgłoszono 45 przedszkolaków. Panie nauczycielki ze Szkoły Podstawowej: Hanna Dzikiewicz, Emilia Kokot, Marta Jakubowska i Ewa Błędowska wraz z uczniami czuwały nad przebiegiem całego konkursu, muzyką zajęła się Monika Cholewa. Prowadzącymi byli Wiktor i Mikołaj z klasy VI, którzy poradzili sobie świetnie z tym zadaniem. W czasie obrad jurorów dzieci wzięły udział w warsztatach plastycznych, dekorowały pisanki, lepiły z ciastoliny domowej roboty oraz miały malowane buzie. Na przedszkolaków czekał również słodki poczęstunek. Ulubione piosenki śpiewano solo lub w duetach. Sponsorami wydarzenia byli: Świat Reklamy, firma Avon, salon kosmetyczny Lorenn. Nagrody główne ufundowała firma MODECOM.

Zwycięzcy konkursu

Kategoria soliści:

I miejsce Karolina Gawłowicz – Niepubliczne Przedszkole „Bim Bam Bino”

II miejsce Joanna Wełniak – Niepubliczne Przedszkole „Skrzat”

III miejsce Emilia Meeger – Przedszkole Miejskie nr 14

Kategoria duety:

I miejsce Zuzanna Leciak i Szymon Tworek – Niepubliczne Przedszkole „Bim Bam Bino”

II miejsce Jagoda Nowakowska i Jakub Bożek – Przedszkole Miejskie nr 3

III miejsce Nina Denis i Nadia Salamońska – Niepubliczne Przedszkole „Promyczek”