X
Trwa nabór do klasy I SP
i uzupełniający do klas II-VIII na rok 2021/22

(zakładka rekrutacja)
(

Rekrutacja uzupełniająca do klas I-III liceum
trwa cały rok

(zakładka rekrutacja)
Sekretariat od 07.07.2021 czynny:
od poniedziałku do piątku
w godz. 8.30 - 15.00
telefon-566598970; 502 557 865
DNI OTWARTE
w każdą sobotę lipca i sierpnia
od 10.00 do 13.00
POKAŻ MENU
SCHOWAJ MENU
29.05.2015 – III Piknik Rodzinny Country

Dnia 29.05.2015 roku odbył się Piknik Rodzinny Country. W ogrodzie szkolnym zgromadzili się nauczyciele oraz uczniowie wraz z rodzinami, aby uczestniczyć we wspólnej zabawie. Impreza rozpoczęła się o godzinie 16:00, ale już od rana najmłodsi chodzili podekscytowani czekającą ich zabawą na świeżym powietrzu.

Podczas festynu można było obejrzeć występ muzyczny przygotowany przez uczniów klas I-III SP, układy taneczne uczennic uczęszczających na zajęcia zumby oraz przedstawienie pt. ,,The Smartest Giant in Town”. Uśmiech na twarzy obecnych gości wywołały także występy uczniów śpiewających piosenki w języku hiszpańskim oraz wspólny taniec dzieci i ich rodziców.

Po obejrzeniu programu artystycznego wszyscy rozpoczęli zbieranie punktów w różnego rodzaju konkurencjach: biegu w workach, biegu w kaloszach, przelewaniu wody, locie na miotle, strzelaniu do puszek i wielu innych. Po podliczeniu punktów przyznano medale najlepszym uczestnikom. Najwięcej zdobył Kuba Pocieżnicki, który otrzymał tytuł Cowboya tegorocznego pikniku i specjalną nagrodę od Pani Dyrektor.

Zabawa na świeżym powietrzu zaostrzyła apetyty uczestników festynu. Wszyscy spróbowali pysznej grochówki, grillowanych kiełbasek oraz owocowych i warzywnych sałatek. Największym powodzeniem cieszył się chleb domowej roboty podawany z pasztetem i ogórkami. Natomiast dzieci jadły ciasta, drożdżówki, watę cukrową i popcorn.

Po poczęstunku nadszedł czas na mecz siatkówki. Zarówno rodzice, jak i uczniowie, bawili się doskonale. Festyn zakończył się około godziny 20:00. Zostały nam miłe wspomnienia i zdjęcia, które będą przypominać nam o wesoło spędzonych chwilach. 😉