X
Egzamin ósmoklasisty 2019!
Nasza szkoła otrzymała List gratulacyjny
od Kuratora Oświaty
- za wysoki wynik egzaminu!

- język polski - 80,6%
- język angielski -91,5%
- język rosyjski - 100%
- matematyka - 64,2%
(
Sekretariat szkoły czynny
poniedziałek -piątek
w godz. 7.15-17.00 (ferie zimowe 8.00-15.00)
dni otwarte - soboty w godz. 10.00-13.00
tel. 56-659-89-70
Rozpoczynamy nabór do klasy I LO na rok szkolny 2020-2021
----------------------------
Rekrutacja uzupełniająca:
do klas I i II liceum
do klas I - VIII szkoły podstawowej,
trwa cały rok
29.05.2015 – III Piknik Rodzinny Country

Dnia 29.05.2015 roku odbył się Piknik Rodzinny Country. W ogrodzie szkolnym zgromadzili się nauczyciele oraz uczniowie wraz z rodzinami, aby uczestniczyć we wspólnej zabawie. Impreza rozpoczęła się o godzinie 16:00, ale już od rana najmłodsi chodzili podekscytowani czekającą ich zabawą na świeżym powietrzu.

Podczas festynu można było obejrzeć występ muzyczny przygotowany przez uczniów klas I-III SP, układy taneczne uczennic uczęszczających na zajęcia zumby oraz przedstawienie pt. ,,The Smartest Giant in Town”. Uśmiech na twarzy obecnych gości wywołały także występy uczniów śpiewających piosenki w języku hiszpańskim oraz wspólny taniec dzieci i ich rodziców.

Po obejrzeniu programu artystycznego wszyscy rozpoczęli zbieranie punktów w różnego rodzaju konkurencjach: biegu w workach, biegu w kaloszach, przelewaniu wody, locie na miotle, strzelaniu do puszek i wielu innych. Po podliczeniu punktów przyznano medale najlepszym uczestnikom. Najwięcej zdobył Kuba Pocieżnicki, który otrzymał tytuł Cowboya tegorocznego pikniku i specjalną nagrodę od Pani Dyrektor.

Zabawa na świeżym powietrzu zaostrzyła apetyty uczestników festynu. Wszyscy spróbowali pysznej grochówki, grillowanych kiełbasek oraz owocowych i warzywnych sałatek. Największym powodzeniem cieszył się chleb domowej roboty podawany z pasztetem i ogórkami. Natomiast dzieci jadły ciasta, drożdżówki, watę cukrową i popcorn.

Po poczęstunku nadszedł czas na mecz siatkówki. Zarówno rodzice, jak i uczniowie, bawili się doskonale. Festyn zakończył się około godziny 20:00. Zostały nam miłe wspomnienia i zdjęcia, które będą przypominać nam o wesoło spędzonych chwilach. 😉