Trwa nabór do klasy I SP
i uzupełniający do klas II-VIII na rok 2020/21

(zakładka rekrutacja)
Trwa nabór do klasy I LO na rok 2020/21
Rekrutacja uzupełniająca do klas I-III liceum

(zakładka rekrutacja)
Sekretariat czynny:
od poniedziałku do piątku
w godz. 8.00 - 15.00
szkoła otwarta w każdą sobotę od 10.00 - 13.00
telefon-566598970; 502 557 865
e-dziennik - https://uonetplus.vulcan.net.pl/miastotorun
Irlandia w szkole – zaczynamy nowy projekt

Irlandia w szkole” pod takim hasłem rozpoczęliśmy świętowanie najbardziej znanego święta wśród Irlandczyków, ale nie tylko. Uczniowie ubrani na zielono mogli nauczyć się tańców irlandzkich pod okiem instruktorów z zespołu irlandzkiego AVALON. W szkole również odbył się konkurs plastyczny, gdzie uczniowie wykorzystując różne techniki stworzyli swoje obrazy przedstawiające Irlandię.

Na  Dzień św. Patryka  uczniowie  wykonali kapelusze w kolorze jasno-zielonym. Wszyscy przebrali się na zielono. Młodsi brali udział w warsztatach i mogli praktycznie nauczyć się elementów tańca irlandzkiego. 20 marca będziemy brać udział w warsztatach prowadzonych przez p. Justynę Schramm przedstawiciela Fundacji Polsko-Irlandzkiej w Poznaniu. Chcemy więcej wiedzieć o tym wyspiarskim kraju.