Egzamin ósmoklasisty 2019!
Nasza szkoła otrzymała List gratulacyjny
od Kuratora Oświaty
- za wysoki wynik egzaminu!

- język polski - 80,6%
- język angielski -91,5%
- język rosyjski - 100%
- matematyka - 64,2%
poniedziałek -piątek
w godz. 7.15-17.00
tel. 56-659-89-70
Rozpoczynamy nabór do klasy I LO na rok szkolny 2020-2021
----------------------------
Rekrutacja uzupełniająca:
do klas I i II liceum
do klas I - VIII szkoły podstawowej,
Jasełka 2015 w naszej szkole

18 grudnia 2015 r. tradycyjnie, jak co roku odbyły się w naszej szkole Jasełka. Przedstawienie przygotowane przez uczniów klas młodszych pod kierunkiem pani: Hanny Dzikiewicz, Emilli Kokot, Ewy Błędowskiej oraz Justyny Rumińskiej, Moniki Cholewy i Marty Jakubowskiej. Aktorzy naszej szkoły stanowią zawsze sporą gromadkę, a w tym roku po raz pierwszy tak licznie, bo w połowie reprezentowaną przez uczniów klasy pierwszej. W tegorocznym przedstawieniu oprócz kluczowych scen Świętej Rodziny, Heroda, Aniołów i Diabłów bardzo dużo było śpiewu i tańca. Dzieci swoje role odegrały znakomicie, dowodem na to było ogromne wzruszenie rodziców i owacje na stojąco. Po spektaklu Pani Dyrektor złożyła wszystkim życzenia Bożonarodzeniowe i zaprosiła do klas na słodki poczęstunek.