Trwa nabór do klasy I SP
i uzupełniający do klas II-VIII na rok 2020/21

(zakładka rekrutacja)
Trwa nabór do klasy I LO na rok 2020/21
Rekrutacja uzupełniająca do klas I-III liceum

(zakładka rekrutacja)
Sekretariat czynny:
od poniedziałku do piątku
w godz. 8.00 - 15.00
telefon-566598970; 502 557 865
e-dziennik - https://uonetplus.vulcan.net.pl/miastotorun
Jasełka 2015 w naszej szkole

18 grudnia 2015 r. tradycyjnie, jak co roku odbyły się w naszej szkole Jasełka. Przedstawienie przygotowane przez uczniów klas młodszych pod kierunkiem pani: Hanny Dzikiewicz, Emilli Kokot, Ewy Błędowskiej oraz Justyny Rumińskiej, Moniki Cholewy i Marty Jakubowskiej. Aktorzy naszej szkoły stanowią zawsze sporą gromadkę, a w tym roku po raz pierwszy tak licznie, bo w połowie reprezentowaną przez uczniów klasy pierwszej. W tegorocznym przedstawieniu oprócz kluczowych scen Świętej Rodziny, Heroda, Aniołów i Diabłów bardzo dużo było śpiewu i tańca. Dzieci swoje role odegrały znakomicie, dowodem na to było ogromne wzruszenie rodziców i owacje na stojąco. Po spektaklu Pani Dyrektor złożyła wszystkim życzenia Bożonarodzeniowe i zaprosiła do klas na słodki poczęstunek.