Nasza szkoła osiągnęła najwyższą średnią w Toruniu ze wszystkich szkół publicznych
pon-czw w godz. 7.10-17.00
piątki w godz. 7.10-15.00
Zapraszamy na dni otwarte
w każdą sobotę maja
i czerwca 2018
od 10.00 do 13.00
Trwa nabór do klas:
I - VIII szkoły podstawowej,
uzupełniający do II-III gimnazjum
oraz do I klasy Liceum Językowego
Jasełka 2015 w naszej szkole

18 grudnia 2015 r. tradycyjnie, jak co roku odbyły się w naszej szkole Jasełka. Przedstawienie przygotowane przez uczniów klas młodszych pod kierunkiem pani: Hanny Dzikiewicz, Emilli Kokot, Ewy Błędowskiej oraz Justyny Rumińskiej, Moniki Cholewy i Marty Jakubowskiej. Aktorzy naszej szkoły stanowią zawsze sporą gromadkę, a w tym roku po raz pierwszy tak licznie, bo w połowie reprezentowaną przez uczniów klasy pierwszej. W tegorocznym przedstawieniu oprócz kluczowych scen Świętej Rodziny, Heroda, Aniołów i Diabłów bardzo dużo było śpiewu i tańca. Dzieci swoje role odegrały znakomicie, dowodem na to było ogromne wzruszenie rodziców i owacje na stojąco. Po spektaklu Pani Dyrektor złożyła wszystkim życzenia Bożonarodzeniowe i zaprosiła do klas na słodki poczęstunek.