Nasza szkoła osiągnęła najwyższą średnią w Toruniu ze wszystkich szkół publicznych
Sekretariat szkoły czynny pon-piątki
w godz. 7.30-17.00
------------------
DNI OTWARTE:
wszystkie soboty marca i kwietnia
w godzinach 10.00 - 13.00
Trwa nabór do:
I klasy LO po klasie VIII
oraz do klas I - VIII szkoły podstawowej,
Jasełka dla rodziców w SP 2016

16 i 19 grudnia klasy I-III jak co roku wystawiły przepiękne Jasełka. Do udziale zaproszono także utalentowanych uczniów ze starszych klas. W piątek cała społeczność uczniowska mogła obejrzeć próbę generalną a w poniedziałek na występ przybyli rodzice. Reżyserem spektaklu była pani Hanna Dzikiewicz, a dzielnie wspierały ją wychowawczynie klas: Marta Jakubowska, Ewa Błędowska i Emilia Kokot. Jak co roku próby trwały kilka tygodni, wszystko było zapięte na ostatni guziczek, ale i tak z nerwów obgryzaliśmy paznokcie do łokci. I jak co roku uczniowie zagrali wspaniale, widownia ocierała łzy. Zapraszamy na kolejne występy! (Więcej zdjęć na serwerze szkolnym)