X
Sprawdzian szóstoklasisty 2016!
Nasza szkoła osiągnęła najwyższą średnią
w Toruniu ze wszystkich szkół publicznych
i niepublicznych - Nasz wynik to 88,8%
(
Sekretariat szkoły czynny
w okresie wakacyjnym - pon-piątki
w godz. 8.30-15.00
------------------
ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO:
poniedziałek - 2 września
8.30 - SP VIII + LO
10.00 - SP V-VII
11.30 - SP I-IV
Trwa rekrutacja do:
- I klasy LO po klasie VIII
- I klasy szkoły podstawowej

oraz rekrutacja uzupełniająca
do klas II - VIII szkoły podstawowej,
POKAŻ MENU
SCHOWAJ MENU
Jedziemy na wycieczkę do Włoch 19.09-27.09.2018

19.09. 2018 – 27.09. 2018 – ZIELONA SZKOŁA – WERONA- SAN MARINO – MIRABILANDIA – RAWENNA – RIMINI- WYCIECZKA DO WŁOCH

Na dobry początek nowego roku szkolnego wszyscy, którzy pojechali na wycieczkę przedłużyli sobie trochę lata. Celem wycieczki była Werona (miasto Romea i Julii), San Marino, Rawenna i park rozrywki Mirabilandia. Kilka dni spędzonych nad ciepłym Adriatykiem poprawiło samopoczucia wszystkich uczestników.

Dnia 19.09. 2018 roku wyruszyliśmy na wycieczkę do Włoch. Jej organizacją zajęła się pani Anna Iwanowska, natomiast nad naszym bezpieczeństwem czuwały cztery nauczycielki: pani Małgorzata Kulesza, pani Beata Papińska, pani Joanna Domeradzka-Kowalkowska oraz pani Aleksandra Meler.

Pierwszy nocleg mieliśmy w  pobliżu Werony, więc następnego dnia  zwiedzaliśmy to piękne miasto. Przewodnik opowiedział nam o zabytkach oraz przedstawił historię miłosną Romea i Julii. Kolejne dni również zapewniły nam wiele niezapomnianych wrażeń. Byliśmy w San Marino oraz w Rawennie, gdzie oglądaliśmy słynne bizantyjskie mozaiki. Najbardziej podobała nam się zabawa i atrakcje  w Mirabilandii, czyli w największym włoskim parku rozrywki. Po południu chodziliśmy na spacery po plaży.  Mieliśmy też okazję spróbować wielu włoskich przysmaków. m.in. pizzy, gnocchi, rigatoni,  tiramisu oraz cannoli.

Do Polski wróciliśmy zmęczeni, ale bardzo zadowoleni. To była udana wycieczka.

W związku z wprowadzeniem RODO 25 maja 2018 roku i zbyt skomplikowanym procesem selekcji zdjęć, które mogą znaleźć się na naszej stronie WWW –  zdjęcia wykonane przez wszystkich uczestników dostępne indywidualnie na serwerze szkoły po skontaktowaniu się z wychowawcą klasy.