Nasza szkoła osiągnęła najwyższą średnią w Toruniu ze wszystkich szkół publicznych
Sekretariat szkoły czynny w wakacje
pon-piątki w godz. 7.30-15.30
Trwa nabór do:
I klasy LO po klasie VIII
I klasy LO po gimnazjum
oraz do klas I - VIII szkoły podstawowej,
Jedziemy na wycieczkę do Włoch 19.09-27.09.2018

Na dobry początek nowego roku szkolnego wszyscy, którzy pojechali na wycieczkę przedłużyli sobie trochę lata. Celem wycieczki była Werona (miasto Romea i Julii), San Marino, Rawenna i park rozrywki Mirabilandia. Kilka dni spędzonych nad ciepłym Adriatykiem poprawiło samopoczucia wszystkich uczestników.

Uczniowie zapoznali się z historią i zabytkami zwiedzanych miejscowości. Mogli poznać tradycje i kulturę Włoch. Przede wszystkim wypocząć i zawiązać nowe znajomości.

W związku z wprowadzeniem RODO 25 maja 2018 roku i zbyt skomplikowanym procesem selekcji zdjęć, które mogą znaleźć się na naszej stronie WWW –  zdjęcia wykonane przez wszystkich uczestników dostępne indywidualnie na serwerze szkoły po skontaktowaniu się z wychowawcą klasy.