Nasza szkoła osiągnęła najwyższą średnią
w Toruniu ze wszystkich szkół publicznych
w okresie wakacyjnym - pon-piątki
w godz. 8.30-15.00
------------------
ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO:
poniedziałek - 2 września
8.30 - SP VIII + LO
10.00 - SP V-VII
11.30 - SP I-IV
Trwa rekrutacja do:
- I klasy LO po klasie VIII
- I klasy szkoły podstawowej

oraz rekrutacja uzupełniająca
do klas II - VIII szkoły podstawowej,
Konkurs Gratka dla 5 latka

W sobotę 28.03.2015 roku w naszej szkole zorganizowaliśmy konkurs piosenki dla 5-latków. Panie wychowawczynie z naszej Szkoły Podstawowej  Hanna Dzikiewicz, Monika Jenczewska, Dagna Czerwonka i Marta Nogajska wraz z naszymi uczniami czuwały nad przebiegiem całego konkursu. Prowadzącymi była Wiktoria i Wiktor świetnie sobie poradzili z tym trudnym zadaniem. Publiczność dopisała i pogoda też. W czasie przerwy wszyscy poczęstowali się pyszną drożdżówką i odpoczęli w naszym ogrodzie. Dzieci solo i w duecie wykonywały swoje ulubione piosenki. Poza pięknym wykonaniem utworów, zaskoczyły nas  kreatywne i kolorowe stroje przedszkolaków, a także bardzo pomysłowe rekwizyty.

Jury w składzie Barbara Rogalska – przewodnicząca, Barbara Norkowska, Romuald Bytkowski i Jacek Wilczyński po wysłuchaniu 10 duetów i 18 solistów przyznało wyróżnienia dla – Jagody Nowakowskiej, Kacpra Zamojskiego z PM3, Rozalii Antosik, Igora Kaczanowskiego, Igi Waczyńskiej, Klary Marcinkowskiej, Jana Mateckiego, Nadii Giętkowskiej, Emilii Zając, Kamila Krygiera, Magdaleny Cichowicz i Kasi Demko z PM13, Mai Chodały, Izy Kowalskiej, Gabrysi Pańczyk, Celiny Ziółkowskiej, Maksymiliana Wiśniewskiego i Izabeli Surman z PM2, Bartosza Tomaszewskiego, Weroniki Świątek, Juliana Kaniewskiego Małgorzaty Wiśniewskiej i Karola Miłakowskiego z „Bim Bam Bino”, Alicji Dudek z „Bajkowego Dworku”, Oliwi Olczyńskiej i Dawida Nowakowskiego z „Jasia i Małgosi”, Blanki Becmer z „Butterfly School”

W kategorii soliści przyznano

I miejsce Lenie Makowskiej z Niepublicznego Przedszkola „Bajkowy Dworek”

II miejsce Marii Magdalenie Zarembie