Egzamin ósmoklasisty 2019!
Nasza szkoła otrzymała List gratulacyjny
od Kuratora Oświaty
- za wysoki wynik egzaminu!
W związku ze stanem epidemicznym
szkoła została zamknięta
16.03.2020 - 25.03.2020

telefon kontaktowy - 502 557 865
e-dziennik - https://uonetplus.vulcan.net.pl/miastotorun
Zajęcia edukacyjne prowadzone są na platformie
moodle.gem.edu.pl
Trwa nabór do klasy I LO na rok szkolny 2020-2021
----------------------------
Rekrutacja uzupełniająca:
do klas I i II liceum
do klas I - VIII szkoły podstawowej,
Manewry ANAKONDA 2016 przy naszej szkole

Dziś 8 czerwca wszyscy byli podekscytowani od samego rana. W pobliżu naszej szkoły miały być przeprowadzone manewry wojskowe z użyciem sił powietrznych NATO (amerykańskich i polskich). Zadaniem było opanowanie pobliskiego mostu w Toruniu im generał Elżbiety Zawadzkiej. Od 8.30 most został zamknięty dla ruchu. Większość klas pod opieką wychowawców postanowiła zobaczyć manewry z bliska.  Trzeba było mieć trochę szczęścia, żeby coś zobaczyć. Samoloty latały zbyt szybko i na niskim pułapie dlatego zdjęcia nie można było zrobić. Spadochroniarze byli bardziej uchwytni. W ramach ćwiczeń Anakonda 16 w Toruniu zadanie główne operacji wykonał 16 batalion powietrznodesantowy z Krakowa, który miał zająć most drogowy . Po nim w godzinach południowych przeprawiali się na drugi brzeg Wisły amerykańscy pancerniacy 2 Regimentu Kawalerii Strykerów.