Nasza szkoła osiągnęła najwyższą średnią w Toruniu ze wszystkich szkół publicznych
Sekretariat szkoły czynny w wakacje
pon-piątki w godz. 7.30-15.30
Trwa nabór do klas:
I - VIII szkoły podstawowej,
uzupełniający do III klasy gimnazjum
oraz do I klasy Liceum Językowego
Manewry ANAKONDA 2016 przy naszej szkole

Dziś 8 czerwca wszyscy byli podekscytowani od samego rana. W pobliżu naszej szkoły miały być przeprowadzone manewry wojskowe z użyciem sił powietrznych NATO (amerykańskich i polskich). Zadaniem było opanowanie pobliskiego mostu w Toruniu im generał Elżbiety Zawadzkiej. Od 8.30 most został zamknięty dla ruchu. Większość klas pod opieką wychowawców postanowiła zobaczyć manewry z bliska.  Trzeba było mieć trochę szczęścia, żeby coś zobaczyć. Samoloty latały zbyt szybko i na niskim pułapie dlatego zdjęcia nie można było zrobić. Spadochroniarze byli bardziej uchwytni. W ramach ćwiczeń Anakonda 16 w Toruniu zadanie główne operacji wykonał 16 batalion powietrznodesantowy z Krakowa, który miał zająć most drogowy . Po nim w godzinach południowych przeprawiali się na drugi brzeg Wisły amerykańscy pancerniacy 2 Regimentu Kawalerii Strykerów.