Nasza szkoła osiągnęła najwyższą średnią
w Toruniu ze wszystkich szkół publicznych
w okresie wakacyjnym - pon-piątki
w godz. 8.30-15.00
------------------
ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO:
poniedziałek - 2 września
8.30 - SP VIII + LO
10.00 - SP V-VII
11.30 - SP I-IV
Trwa rekrutacja do:
- I klasy LO po klasie VIII
- I klasy szkoły podstawowej

oraz rekrutacja uzupełniająca
do klas II - VIII szkoły podstawowej,
Manewry ANAKONDA 2016 przy naszej szkole

Dziś 8 czerwca wszyscy byli podekscytowani od samego rana. W pobliżu naszej szkoły miały być przeprowadzone manewry wojskowe z użyciem sił powietrznych NATO (amerykańskich i polskich). Zadaniem było opanowanie pobliskiego mostu w Toruniu im generał Elżbiety Zawadzkiej. Od 8.30 most został zamknięty dla ruchu. Większość klas pod opieką wychowawców postanowiła zobaczyć manewry z bliska.  Trzeba było mieć trochę szczęścia, żeby coś zobaczyć. Samoloty latały zbyt szybko i na niskim pułapie dlatego zdjęcia nie można było zrobić. Spadochroniarze byli bardziej uchwytni. W ramach ćwiczeń Anakonda 16 w Toruniu zadanie główne operacji wykonał 16 batalion powietrznodesantowy z Krakowa, który miał zająć most drogowy . Po nim w godzinach południowych przeprawiali się na drugi brzeg Wisły amerykańscy pancerniacy 2 Regimentu Kawalerii Strykerów.