Trwa nabór do klasy I SP
i uzupełniający do klas II-VIII na rok 2020/21

(zakładka rekrutacja)
Trwa nabór do klasy I LO na rok 2020/21
Rekrutacja uzupełniająca do klas I-III liceum

(zakładka rekrutacja)
Sekretariat czynny:
od poniedziałku do piątku
w godz. 8.00 - 15.00
szkoła otwarta w każdą sobotę od 10.00 - 13.00
telefon-566598970; 502 557 865
e-dziennik - https://uonetplus.vulcan.net.pl/miastotorun
Manewry ANAKONDA 2016 przy naszej szkole

Dziś 8 czerwca wszyscy byli podekscytowani od samego rana. W pobliżu naszej szkoły miały być przeprowadzone manewry wojskowe z użyciem sił powietrznych NATO (amerykańskich i polskich). Zadaniem było opanowanie pobliskiego mostu w Toruniu im generał Elżbiety Zawadzkiej. Od 8.30 most został zamknięty dla ruchu. Większość klas pod opieką wychowawców postanowiła zobaczyć manewry z bliska.  Trzeba było mieć trochę szczęścia, żeby coś zobaczyć. Samoloty latały zbyt szybko i na niskim pułapie dlatego zdjęcia nie można było zrobić. Spadochroniarze byli bardziej uchwytni. W ramach ćwiczeń Anakonda 16 w Toruniu zadanie główne operacji wykonał 16 batalion powietrznodesantowy z Krakowa, który miał zająć most drogowy . Po nim w godzinach południowych przeprawiali się na drugi brzeg Wisły amerykańscy pancerniacy 2 Regimentu Kawalerii Strykerów.