Trwa nabór do klasy I SP
i uzupełniający do klas II-VIII na rok 2020/21

(zakładka rekrutacja)

Rekrutacja uzupełniająca do klas I-III liceum

(zakładka rekrutacja)
Sekretariat od 09.11.2020 czynny:
od poniedziałku do piątku
w godz. 9.00 - 14.00
telefon-566598970; 502 557 865
e-dziennik - https://uonetplus.vulcan.net.pl/miastotorun
Michał Polak (SGJ) zwycięzcą konkursu wojewódzkiego

Uczeń II klasy gimnazjum – Michał Polak zajął I miejsce w wojewódzkim konkursie im. gen. bryg. prof. dr hab. Elżbiety Zawackiej pod nazwą „Oni tworzyli naszą historię” – organizowanym przez Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego przy współpracy z Archiwum i Muzeum Pomorskim AK oraz Wojskowej Służby Polek. Do konkursu zaproszono uczniów wszystkich szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych  z województwa kujawsko-pomorskiego. Uroczyste wręczenie nagród i wyróżnień odbyło się 19 marca 2010. Uroczystość rozpoczęto od salwy honorowej na cześć gen. bryg. prof. dr hab. Elżbiety Zawackiej. Nagrody wręczał marszałek województwa kujawsko – pomorskiego – p.Piotr Całbecki.Oprócz nagród dla laureatów konkursu, nagrodzono także nauczycieli prowadzących poszczególnych uczniów oraz szkoły.