Nasza szkoła osiągnęła najwyższą średnią
w Toruniu ze wszystkich szkół publicznych
w okresie wakacyjnym - pon-piątki
w godz. 8.30-15.00
------------------
ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO:
poniedziałek - 2 września
8.30 - SP VIII + LO
10.00 - SP V-VII
11.30 - SP I-IV
Trwa rekrutacja do:
- I klasy LO po klasie VIII
- I klasy szkoły podstawowej

oraz rekrutacja uzupełniająca
do klas II - VIII szkoły podstawowej,
Międzynarodowe spotkania dla klas IV-VI SP

Uczniowie z klas IV- VI uczestniczyli w międzynarodowym spotkaniu z wolontariuszami z całego świata. Mieli okazje do sprawdzenia swojego poziomu z języka angielskiego gdyż wszystkie zajecia były prowadzone w tym właśnie języku. W czasie wolnym mogli porozmawiać osobami z Kenii, Indonezji, Filipin, Ukrainy, Peru, Tajlandii itp.i dowiedzieć się jeszcze więcej o innych kulturach. Mieli również do wykonania wiele zadań jak: uczestnictwo w debacie oxfordzkiej, prezentacjach kulturowych,międzynarodowych tańcach itp. Ponadto uczniowie znaleźli chwilkę, aby podziwiać piękno ziemi kłodzkiej, w której to odbywał się Euroweek. Po drodze wstąpili do Wrocławia aby poszukać krasnali, które mieszkają w tym pięknym mieście. Więcej zdjęć na Facebooku szkoły .