Nasza szkoła osiągnęła najwyższą średnią w Toruniu ze wszystkich szkół publicznych
pon-czw w godz. 7.10-17.00
piątki w godz. 7.10-15.00
Zapraszamy na dni otwarte
w każdą sobotę maja
i czerwca 2018
od 10.00 do 13.00
Trwa nabór do klas:
I - VIII szkoły podstawowej,
uzupełniający do II-III gimnazjum
oraz do I klasy Liceum Językowego
Międzynarodowe spotkania dla klas IV-VI SP

Uczniowie z klas IV- VI uczestniczyli w międzynarodowym spotkaniu z wolontariuszami z całego świata. Mieli okazje do sprawdzenia swojego poziomu z języka angielskiego gdyż wszystkie zajecia były prowadzone w tym właśnie języku. W czasie wolnym mogli porozmawiać osobami z Kenii, Indonezji, Filipin, Ukrainy, Peru, Tajlandii itp.i dowiedzieć się jeszcze więcej o innych kulturach. Mieli również do wykonania wiele zadań jak: uczestnictwo w debacie oxfordzkiej, prezentacjach kulturowych,międzynarodowych tańcach itp. Ponadto uczniowie znaleźli chwilkę, aby podziwiać piękno ziemi kłodzkiej, w której to odbywał się Euroweek. Po drodze wstąpili do Wrocławia aby poszukać krasnali, które mieszkają w tym pięknym mieście. Więcej zdjęć na Facebooku szkoły .