Trwa nabór do klasy I SP
i uzupełniający do klas II-VIII na rok 2021/22

(zakładka rekrutacja)

Rekrutacja uzupełniająca do klas I-III liceum

(zakładka rekrutacja)
Sekretariat od 07.07.2021 czynny:
od poniedziałku do piątku
w godz. 8.30 - 15.00
telefon-566598970; 502 557 865
DNI OTWARTE
w każdą sobotę lipca i sierpnia
od 10.00 do 13.00
Międzynarodowe spotkania dla klas IV-VI SP

Uczniowie z klas IV- VI uczestniczyli w międzynarodowym spotkaniu z wolontariuszami z całego świata. Mieli okazje do sprawdzenia swojego poziomu z języka angielskiego gdyż wszystkie zajecia były prowadzone w tym właśnie języku. W czasie wolnym mogli porozmawiać osobami z Kenii, Indonezji, Filipin, Ukrainy, Peru, Tajlandii itp.i dowiedzieć się jeszcze więcej o innych kulturach. Mieli również do wykonania wiele zadań jak: uczestnictwo w debacie oxfordzkiej, prezentacjach kulturowych,międzynarodowych tańcach itp. Ponadto uczniowie znaleźli chwilkę, aby podziwiać piękno ziemi kłodzkiej, w której to odbywał się Euroweek. Po drodze wstąpili do Wrocławia aby poszukać krasnali, które mieszkają w tym pięknym mieście. Więcej zdjęć na Facebooku szkoły .