Nasza szkoła osiągnęła najwyższą średnią w Toruniu ze wszystkich szkół publicznych
Sekretariat szkoły czynny pon-piątki
w godz. 7.30-17.00
------------------
DNI OTWARTE:
wszystkie soboty marca i kwietnia
w godzinach 10.00 - 13.00
Trwa nabór do:
I klasy LO po klasie VIII
oraz do klas I - VIII szkoły podstawowej,
,,Niech to piorun trzaśnie” – pokazy z fizyki dla gimnazjalistów naszej szkoły

Dnia 20.09. 2016 roku gimnazjaliści wybrali się na pokazy z fizyki na Wydziale Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej UMK. Zostały zorganizowane wspólnie przez Pracownię Pokazów Fizycznych i Zakład Dydaktyki Fizyki. Liczną gromadką opiekowały się dwie nauczycielki: pani Iwona Zawiślak – Sobota oraz pani Joanna Domeradzka-Kowalkowska.  Spotkanie rozpoczęło się od wykładu dotyczącego elektrostatyki, elektryczności, magnetyzmu i elektromagnetyzmu. Następnie uczniowie mieli okazję obejrzeć doświadczenia związane z tymi zagadnieniami. Większość z nich wzbudziła zainteresowanie, a prowadzący zyskali gromkie brawa.