Nasza szkoła osiągnęła najwyższą średnią w Toruniu ze wszystkich szkół publicznych
Sekretariat szkoły czynny w wakacje
pon-piątki w godz. 7.30-15.30
Trwa nabór do klas:
I - VIII szkoły podstawowej,
uzupełniający do III klasy gimnazjum
oraz do I klasy Liceum Językowego
,,Niech to piorun trzaśnie” – pokazy z fizyki dla gimnazjalistów naszej szkoły

Dnia 20.09. 2016 roku gimnazjaliści wybrali się na pokazy z fizyki na Wydziale Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej UMK. Zostały zorganizowane wspólnie przez Pracownię Pokazów Fizycznych i Zakład Dydaktyki Fizyki. Liczną gromadką opiekowały się dwie nauczycielki: pani Iwona Zawiślak – Sobota oraz pani Joanna Domeradzka-Kowalkowska.  Spotkanie rozpoczęło się od wykładu dotyczącego elektrostatyki, elektryczności, magnetyzmu i elektromagnetyzmu. Następnie uczniowie mieli okazję obejrzeć doświadczenia związane z tymi zagadnieniami. Większość z nich wzbudziła zainteresowanie, a prowadzący zyskali gromkie brawa.