Trwa nabór do klasy I SP
i uzupełniający do klas II-VIII na rok 2020/21

(zakładka rekrutacja)

Rekrutacja uzupełniająca do klas I-III liceum

(zakładka rekrutacja)
Sekretariat od 17.01.2021 czynny:
od poniedziałku do piątku
w godz. 8.00 - 17.00
telefon-566598970; 502 557 865
DNI OTWARTE
w każdą sobotę marca, kwietnia i maja
od 10.00 do 13.00
Noc w szkole 8-9 04 2016 klas I-III SP

8 kwietnia jak wieść niesie uczniowie klas młodszych zamiast wypoczywać w domu przyjechali wieczorem do szkoły. Wyjątkowe dzieci, wyjątkowe panie i wyjątkowa zabawa podczas spędzania nocy w szkole  🙂  Na początku dzieci uczestniczyły w konkursach i zabawach ruchowych na boisku. Szukały balonów, kolorowych muffinków i szmaragdów, tańczyły przy muzyce. Przyszedł czas na najlepszą pod słońcem kolację – pizzę. Potem otwarto trzy sale kinowe i każdy mógł zdecydować co chce oglądać. Cisza nocna wcale nie była cicha. Szeptom nie było końca. Dzień został rozpoczęty gimnastyką. Klasa II pełniła dyżur w kuchni i przygotowała płatki oraz pyszne kanapki. Pozostało jeszcze tylko posprzątać po sobie. Zdaniem dzieci rodzice przyszli o wiele za szybko… i kto tu bardziej tęsknił???