Nasza szkoła osiągnęła najwyższą średnią
w Toruniu ze wszystkich szkół publicznych
w okresie wakacyjnym - pon-piątki
w godz. 8.30-15.00
------------------
ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO:
poniedziałek - 2 września
8.30 - SP VIII + LO
10.00 - SP V-VII
11.30 - SP I-IV
Trwa rekrutacja do:
- I klasy LO po klasie VIII
- I klasy szkoły podstawowej

oraz rekrutacja uzupełniająca
do klas II - VIII szkoły podstawowej,
Noc w szkole 8-9 04 2016 klas I-III SP

8 kwietnia jak wieść niesie uczniowie klas młodszych zamiast wypoczywać w domu przyjechali wieczorem do szkoły. Wyjątkowe dzieci, wyjątkowe panie i wyjątkowa zabawa podczas spędzania nocy w szkole  🙂  Na początku dzieci uczestniczyły w konkursach i zabawach ruchowych na boisku. Szukały balonów, kolorowych muffinków i szmaragdów, tańczyły przy muzyce. Przyszedł czas na najlepszą pod słońcem kolację – pizzę. Potem otwarto trzy sale kinowe i każdy mógł zdecydować co chce oglądać. Cisza nocna wcale nie była cicha. Szeptom nie było końca. Dzień został rozpoczęty gimnastyką. Klasa II pełniła dyżur w kuchni i przygotowała płatki oraz pyszne kanapki. Pozostało jeszcze tylko posprzątać po sobie. Zdaniem dzieci rodzice przyszli o wiele za szybko… i kto tu bardziej tęsknił???