Egzamin ósmoklasisty 2019!
Nasza szkoła otrzymała List gratulacyjny
od Kuratora Oświaty
- za wysoki wynik egzaminu!

- język polski - 80,6%
- język angielski -91,5%
- język rosyjski - 100%
- matematyka - 64,2%
poniedziałek -piątek
w godz. 7.15-17.00 (ferie zimowe 8.00-15.00)
dni otwarte - soboty w godz. 10.00-13.00
tel. 56-659-89-70
Rozpoczynamy nabór do klasy I LO na rok szkolny 2020-2021
----------------------------
Rekrutacja uzupełniająca:
do klas I i II liceum
do klas I - VIII szkoły podstawowej,
Noc w szkole dla klas IV-V SP

12. 06. 2014 roku została zorganizowana noc w szkole dla klas IV-V. Przygotowaniem programu zajęć na ten wieczór zajęły się dwie panie: pani Anna Borkowska i pani Iwona Zawiślak – Sobota.

Około godziny 18:30, tuz po zbiórce, dzieci wzięły udział w zabawach ruchowych: grały w dwa ognie i zbijaka. Następnie zajęły się poszukiwaniem czterech żywiołów. Po rozgrywkach sportowych uczniowie wysłuchali pogadanki dotyczącej sztuki filmowej i efektów specjalnych w kinie. Później oglądali wybrane przez nauczycielki filmy familijne i fantasy. Po kolacji udali się na nocną obserwację nieba. Około północy nastała cisza nocna.

Następnego dnia dzieci wstały o 6:00, aby samodzielnie przygotować sobie śniadanie i przygotować się do zajęć dydaktycznych. Wszyscy uczestnicy zabawy zgodnie twierdzą, że noc w szkole to udana impreza!