Trwa nabór do klasy I SP
i uzupełniający do klas II-VIII na rok 2020/21

(zakładka rekrutacja)
Trwa nabór do klasy I LO na rok 2020/21
Rekrutacja uzupełniająca do klas I-III liceum

(zakładka rekrutacja)
Sekretariat czynny:
od poniedziałku do piątku
w godz. 8.00 - 15.00
szkoła otwarta w każdą sobotę od 10.00 - 13.00
telefon-566598970; 502 557 865
e-dziennik - https://uonetplus.vulcan.net.pl/miastotorun
Noc w szkole dla klas IV-V SP

12. 06. 2014 roku została zorganizowana noc w szkole dla klas IV-V. Przygotowaniem programu zajęć na ten wieczór zajęły się dwie panie: pani Anna Borkowska i pani Iwona Zawiślak – Sobota.

Około godziny 18:30, tuz po zbiórce, dzieci wzięły udział w zabawach ruchowych: grały w dwa ognie i zbijaka. Następnie zajęły się poszukiwaniem czterech żywiołów. Po rozgrywkach sportowych uczniowie wysłuchali pogadanki dotyczącej sztuki filmowej i efektów specjalnych w kinie. Później oglądali wybrane przez nauczycielki filmy familijne i fantasy. Po kolacji udali się na nocną obserwację nieba. Około północy nastała cisza nocna.

Następnego dnia dzieci wstały o 6:00, aby samodzielnie przygotować sobie śniadanie i przygotować się do zajęć dydaktycznych. Wszyscy uczestnicy zabawy zgodnie twierdzą, że noc w szkole to udana impreza!