X
Trwa nabór do klasy I SP
i uzupełniający do klas II-VIII na rok 2020/21

(zakładka rekrutacja)
(

Rekrutacja uzupełniająca do klas I-III liceum
trwa cały rok

(zakładka rekrutacja)
Sekretariat od 17.01.2021 czynny:
od poniedziałku do piątku
w godz. 8.00 - 17.00
telefon-566598970; 502 557 865
DNI OTWARTE
w każdą sobotę marca, kwietnia i maja
od 10.00 do 13.00
POKAŻ MENU
SCHOWAJ MENU
Budynek i ogród

Grupa Edukacyjna Menedżer zajmuje budynek przy ul. Żółkiewskiego 46. Powierzchnia budynku przeznaczona do użytku szkolnego wynosi 1446,80 m.

W 2014 roku zakończyliśmy trwający 5 lat remont szkoły, który całkowicie zmienił wnętrze budynku. Wymieniliśmy tynki, stolarkę okienną i drzwiową, podłogi oraz kaloryfery. Uzyskaliśmy wyjątkowo przestronny i bardzo estetyczny kompleks przeznaczony dla dzieci i młodzieży.

Powstało 19 jasnych przytulnych i świetnie wyposażonych klas o różnym przeznaczeniu.

Każda sala w której uczniowie odbywają zajęcia jest wyposażona w komputer z dostępem do Internetu (stacjonarny i WIFI ) z dodatkowymi urządzeniami, drukarki, skanery, TV i combo, rzutniki multimedialne z ekranami stałymi, tablice interaktywne lub e-bimy, radioodtwarzacze, oraz mapy i plansze stałe.

Poza klasami uczniowie korzystają z: dwóch nowoczesnych pracowni komputerowych na 15 i 12 stanowisk i dwóch sal: multimedialnej i interaktywnej, sali do ćwiczeń, siłowni wewnętrznej i zewnętrznej, pomieszczenia do ZPT osobno dla dziewcząt i chłopców, gabinetu pielęgniarki i stołówki oraz automatu z przekąskami, owocami i napojami zimnymi i ciepłymi.

Dobrze zorganizowana i wyposażona jest szkolna biblioteczka ( ze stanowiskiem komputerowym do samodzielnego korzystania przez uczniów), która umożliwia uczniom korzystanie z książek i programów edukacyjnych na miejscu. Biblioteka dostępna jest dla uczniów w godzinach nauki szkolnej oraz po lekcjach do godziny 17.oo.

Z warunkami nauki ściśle związane jest bezpieczeństwo. Bezpieczny uczeń może całą swoją uwagę poświęcić nauce. System kamer, domofony wykluczają możliwość wejścia do szkoły osobom niepożądanym.

Budynek szkoły posiada w swoim otoczeniu piękny zielony ogród o powierzchni 3148 m., który został w sposób naturalny podzielony na trzy części:

– rekreacyjną z rabatami kwiatowymi i ogrodem warzywnym, krzesełkami i stolikami ustawionymi pod pięknym rozłożystym i ogromnym drzewem.

– do zabaw dla dzieci młodszych z dużym placem zabaw i ptasim miastem,

– sportową z dwoma boiskami do gry w piłkę nożną i piłkę siatkową oraz z przyrządami do ćwiczeń (siłownia zewnętrzna).

Co roku w ogrodzie (już tradycyjnie) odbywają się: pikniki rodzinne, imprezy związane z nocą w szkole oraz spektakularne zakończenia roku szkolnego i garden party.