Egzamin ósmoklasisty 2019!
Nasza szkoła otrzymała List gratulacyjny
od Kuratora Oświaty
- za wysoki wynik egzaminu!
W związku ze stanem epidemicznym
szkoła została zamknięta
16.03.2020 - 25.03.2020

telefon kontaktowy - 502 557 865
e-dziennik - https://uonetplus.vulcan.net.pl/miastotorun
Zajęcia edukacyjne prowadzone są na platformie
moodle.gem.edu.pl
Trwa nabór do klasy I LO na rok szkolny 2020-2021
----------------------------
Rekrutacja uzupełniająca:
do klas I i II liceum
do klas I - VIII szkoły podstawowej,
ETS

Z przyjemnością informujemy, że 01 marca 2008 r. Studium Biznesu i Języków Obcych zostało partnerem ETS (Educational Testing Service), największej organizacji testującej na świecie, lidera w tworzeniu obiektywnych i rzetelnych certyfikatów językowych i narzędzi wspomagających naukę języków obcych.

ETS – Educational Testing Service, to największa, niezależna organizacja non-profit, zajmująca się badaniami w dziedzinie edukacji i tworzeniem systemów oceny. Główna siedziba ETS mieści się w Princeton w Stanach Zjednoczonych. Od swojego powstania w 1947 roku, ETS jest liderem w badaniach edukacyjnych i udostępnianiu obiektywnych i rzetelnych systemów oceny dla klientów indywidualnych, instytucjonalnych i korporacyjnych na całym świecie.

Jesteśmy jedynym ośrodkiem w woj. kujawsko-pomorskim przeprowadzającym egazminy z zakresu certyfikatów wydawanych przez ETS.

W naszym ośrodku egzaminacyjnym możecie Państwo:

• przygotować się do egzaminów ETS, zarówno do egzaminów z języka angielskiego -TOEIC, TOEIC Bridge i TOEFL jak i do egzaminów z języka niemieckiego (WiDaF);
  • zakupić podręczniki przygotowujące do egzaminów TOEIC i TOEFL;
  • zdać egzaminy TOEIC, TOEFL, WiDaF w zamkniętych sesjach egzaminacyjnych organizowanych przez nasz ośrodek lub zdać egzamin w dowolnie wybranym terminie;
  • zarejestrować się na egzamin TOEFL, bez konieczności płacenia kartą kredytową, płacąc gotówką lub przelewem z złotych polskich;
  • przygotować się do egzaminu TOEFL, wykorzystując podręczniki lub egzamin próbny TPO (TOEFL Practice Online) – pełny, autentyczny egzamin TOEFL.