Nasza szkoła osiągnęła najwyższą średnią w Toruniu ze wszystkich szkół publicznych
Sekretariat szkoły czynny w wakacje
pon-piątki w godz. 7.30-15.30
Trwa nabór do:
I klasy LO po klasie VIII
I klasy LO po gimnazjum
oraz do klas I - VIII szkoły podstawowej,
Obchody Dnia Niepodległości w naszej szkole

W czwartek 09 listopada w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Niepodległości na 2 tury. Najpierw odbył się uroczysty apel dla klas I-III SP. Starsi koledzy i koleżanki przedstawili swój program – młodsi odwzajemnili się piosenką. Po godzinnej przerwie cała szkoła zgromadziła się w ogrodzie, gdzie odśpiewaliśmy hymn , a poczet sztandarowy wciągnął flagę Polski na maszt. Po powrocie do szkoły uczniowie klas starszych SP oraz gimnazjum brali czynny udział w akademii poświęconej niepodległej Polsce. Część artystyczna przygotowana przez starszych uczniów przeplatana była pieśniami patriotycznymi. Na zakończenie wszyscy udali się na słodki poczęstunek.