Nasza szkoła osiągnęła najwyższą średnią w Toruniu ze wszystkich szkół publicznych
pon-czw w godz. 7.10-17.00
piątki w godz. 7.10-15.00
Zapraszamy na dni otwarte
w każdą sobotę marca (oprócz 31)
i kwietnia 2018
od 10.00 do 13.00
Trwa nabór do klas:
I - VIII szkoły podstawowej,
uzupełniający do II-III gimnazjum
Obchody Dnia Niepodległości w naszej szkole

W czwartek 09 listopada w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Niepodległości na 2 tury. Najpierw odbył się uroczysty apel dla klas I-III SP. Starsi koledzy i koleżanki przedstawili swój program – młodsi odwzajemnili się piosenką. Po godzinnej przerwie cała szkoła zgromadziła się w ogrodzie, gdzie odśpiewaliśmy hymn , a poczet sztandarowy wciągnął flagę Polski na maszt. Po powrocie do szkoły uczniowie klas starszych SP oraz gimnazjum brali czynny udział w akademii poświęconej niepodległej Polsce. Część artystyczna przygotowana przez starszych uczniów przeplatana była pieśniami patriotycznymi. Na zakończenie wszyscy udali się na słodki poczęstunek.