Trwa nabór do klasy I SP
i uzupełniający do klas II-VIII na rok 2020/21

(zakładka rekrutacja)
Trwa nabór do klasy I LO na rok 2020/21
Rekrutacja uzupełniająca do klas I-III liceum

(zakładka rekrutacja)
Sekretariat czynny:
od poniedziałku do piątku
w godz. 8.00 - 15.00
szkoła otwarta w każdą sobotę od 10.00 - 13.00
telefon-566598970; 502 557 865
e-dziennik - https://uonetplus.vulcan.net.pl/miastotorun
Organizacja zajęć zdalnych w Liceum

Od 12 marca nieprzerwanie obowiązują nas wytyczne Ministerstwa Edukacji Narodowej dotyczące nauczania zdalnego. Nowa rzeczywistość wymusiła na nas wszystkich zdobycie nowych umiejętności związanych z obsługą programów komunikacji. Nasza szkoła oparła swoją działalność edukacyjną na używanej od 2009 roku platformie MOODLE. Oczywiście dodatkowo wspieranej dziennikiem elektronicznym firmy VULCAN. Nie zabrakło również zwykłych kontaktów telefonicznych i e-mailowych. Do powyższych systemów po szybkiej weryfikacji przez nauczycieli różnych oferowanych na rynku platform i komunikatorów dołączyło oprogramowanie ZOOM jako element video-lekcji. Po dwóch miesiącach wszyscy przyzwyczaili się do tego systemu. Niewątpliwie jednak  wszyscy  tęsknią za zwykłymi lekcjami w murach naszej szkoły 🙂 .

Plan lekcji  nauczania zdalnego

Video-lekcja