Trwa nabór do klasy I SP
i uzupełniający do klas II-VIII na rok 2020/21

(zakładka rekrutacja)

Rekrutacja uzupełniająca do klas I-III liceum

(zakładka rekrutacja)
Sekretariat od 17.01.2021 czynny:
od poniedziałku do piątku
w godz. 8.00 - 17.00
telefon-566598970; 502 557 865
DNI OTWARTE
w każdą sobotę marca, kwietnia i maja
od 10.00 do 13.00
Organizacja zajęć zdalnych w Liceum

Od 12 marca nieprzerwanie obowiązują nas wytyczne Ministerstwa Edukacji Narodowej dotyczące nauczania zdalnego. Nowa rzeczywistość wymusiła na nas wszystkich zdobycie nowych umiejętności związanych z obsługą programów komunikacji. Nasza szkoła oparła swoją działalność edukacyjną na używanej od 2009 roku platformie MOODLE. Oczywiście dodatkowo wspieranej dziennikiem elektronicznym firmy VULCAN. Nie zabrakło również zwykłych kontaktów telefonicznych i e-mailowych. Do powyższych systemów po szybkiej weryfikacji przez nauczycieli różnych oferowanych na rynku platform i komunikatorów dołączyło oprogramowanie ZOOM jako element video-lekcji. Po dwóch miesiącach wszyscy przyzwyczaili się do tego systemu. Niewątpliwie jednak  wszyscy  tęsknią za zwykłymi lekcjami w murach naszej szkoły 🙂 .

Plan lekcji  nauczania zdalnego

Video-lekcja