Nasza szkoła osiągnęła najwyższą średnią
w Toruniu ze wszystkich szkół publicznych
w okresie wakacyjnym - pon-piątki
w godz. 8.30-15.00
------------------
ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO:
poniedziałek - 2 września
8.30 - SP VIII + LO
10.00 - SP V-VII
11.30 - SP I-IV
Trwa rekrutacja do:
- I klasy LO po klasie VIII
- I klasy szkoły podstawowej

oraz rekrutacja uzupełniająca
do klas II - VIII szkoły podstawowej,
Pasowanie na ucznia klasy I SP (2016)

21 października 2016 o godzinie 14.30 odbyła się uroczystość pasowania na ucznia. Uczniowie klasy I przygotowali część artystyczną razem ze swoimi koleżankami i kolegami z klas starszych pod czujnym okiem wszystkich nauczycieli uczących w klasach I-III. Zaprezentowali oni swoje umiejętności śpiewu i tańca. Musieli odpowiedzieć na szereg pytań zadawanych przez starszych. Wszystkie próby zaliczyli i po części artystycznej przystąpili do ślubowania w obecności dyrekcji, nauczycieli, rodziców, dziadków oraz uczniów starszych klas. Po uroczystości wychowawczyni klasy I Marta Jakubowska zaprosiła gości i dzieci na słodki poczęstunek. Ten dzień przyniósł wiele wzruszeń oraz uśmiechu szczególnie na twarzach dzieci.