Egzamin ósmoklasisty 2019!
Nasza szkoła otrzymała List gratulacyjny
od Kuratora Oświaty
- za wysoki wynik egzaminu!
W związku ze stanem epidemicznym
szkoła została zamknięta
16.03.2020 - 25.03.2020

telefon kontaktowy - 502 557 865
e-dziennik - https://uonetplus.vulcan.net.pl/miastotorun
Zajęcia edukacyjne prowadzone są na platformie
moodle.gem.edu.pl
Trwa nabór do klasy I LO na rok szkolny 2020-2021
----------------------------
Rekrutacja uzupełniająca:
do klas I i II liceum
do klas I - VIII szkoły podstawowej,
Pasowanie na ucznia klasy I SP (2016)

21 października 2016 o godzinie 14.30 odbyła się uroczystość pasowania na ucznia. Uczniowie klasy I przygotowali część artystyczną razem ze swoimi koleżankami i kolegami z klas starszych pod czujnym okiem wszystkich nauczycieli uczących w klasach I-III. Zaprezentowali oni swoje umiejętności śpiewu i tańca. Musieli odpowiedzieć na szereg pytań zadawanych przez starszych. Wszystkie próby zaliczyli i po części artystycznej przystąpili do ślubowania w obecności dyrekcji, nauczycieli, rodziców, dziadków oraz uczniów starszych klas. Po uroczystości wychowawczyni klasy I Marta Jakubowska zaprosiła gości i dzieci na słodki poczęstunek. Ten dzień przyniósł wiele wzruszeń oraz uśmiechu szczególnie na twarzach dzieci.