Trwa nabór do klasy I SP
i uzupełniający do klas II-VIII na rok 2020/21

(zakładka rekrutacja)
Trwa nabór do klasy I LO na rok 2020/21
Rekrutacja uzupełniająca do klas I-III liceum

(zakładka rekrutacja)
Sekretariat czynny:
od poniedziałku do piątku
w godz. 8.00 - 15.00
szkoła otwarta w każdą sobotę od 10.00 - 13.00
telefon-566598970; 502 557 865
e-dziennik - https://uonetplus.vulcan.net.pl/miastotorun
Pasowanie na ucznia klasy I SP (2016)

21 października 2016 o godzinie 14.30 odbyła się uroczystość pasowania na ucznia. Uczniowie klasy I przygotowali część artystyczną razem ze swoimi koleżankami i kolegami z klas starszych pod czujnym okiem wszystkich nauczycieli uczących w klasach I-III. Zaprezentowali oni swoje umiejętności śpiewu i tańca. Musieli odpowiedzieć na szereg pytań zadawanych przez starszych. Wszystkie próby zaliczyli i po części artystycznej przystąpili do ślubowania w obecności dyrekcji, nauczycieli, rodziców, dziadków oraz uczniów starszych klas. Po uroczystości wychowawczyni klasy I Marta Jakubowska zaprosiła gości i dzieci na słodki poczęstunek. Ten dzień przyniósł wiele wzruszeń oraz uśmiechu szczególnie na twarzach dzieci.