Egzamin ósmoklasisty 2019!
Nasza szkoła otrzymała List gratulacyjny
od Kuratora Oświaty
- za wysoki wynik egzaminu!

- język polski - 80,6%
- język angielski -91,5%
- język rosyjski - 100%
- matematyka - 64,2%
poniedziałek -piątek
w godz. 7.15-17.00
tel. 56-659-89-70
Rekrutacja uzupełniająca:
do klas I - II liceum
do klas I - VIII szkoły podstawowej,
VI Piknik rodzinny 2019 – „Raz na ludowo”

W piątek 7 czerwca bawiliśmy się kolejny VI raz na pikniku rodzinnym pod hasłem „Raz na ludowo”. Wszyscy przygotowywali się do niego kilka tygodni wcześniej. Dzieci z klas I-III pod czujnym okiem pań wychowawczyń przygotowały piosenki i tańce z dedykacją dla rodziców. Było to na prawdę wzruszające wydarzenie. Uczniowie, rodzice i nauczyciele przybrali stroje ludowe – niektóre wręcz wzorcowe! Następnie wszyscy przystąpili do rozwiązywania zadań w poszczególnych punktach. Był osiołek, któremu trzeba było dopasować ogon, bieg w gumofilcach, zaplątywanie warkoczy, dojenie krowy, jazda na byku, groch i wiele innych atrakcji. Były formy dmuchane i wata cukrowa, pyszna zupa i chleb razowy ze smalcem a na zakończenie drożdżówka i placek. Były też konkurencje klasowe – przeciąganie liny i śpiewanie wybranych piosenek ludowych. W takim towarzystwie całe popołudnie minęło tak szybko, że nie spostrzegliśmy się jak drobny deszczy chciał nas przepłoszyć – ale mu się nie udało najbardziej wytrzymali dotrwali do końca.