X
Sprawdzian szóstoklasisty 2016!
Nasza szkoła osiągnęła najwyższą średnią
w Toruniu ze wszystkich szkół publicznych
i niepublicznych - Nasz wynik to 88,8%
(
Sekretariat szkoły czynny
w okresie wakacyjnym - pon-piątki
w godz. 8.30-15.00
------------------
ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO:
poniedziałek - 2 września
8.30 - SP VIII + LO
10.00 - SP V-VII
11.30 - SP I-IV
Trwa rekrutacja do:
- I klasy LO po klasie VIII
- I klasy szkoły podstawowej

oraz rekrutacja uzupełniająca
do klas II - VIII szkoły podstawowej,
POKAŻ MENU
SCHOWAJ MENU
06.06.2014 – III Festyn Rodzinny dla uczniów i rodziców klas I- V SP

Dnia 06.06.2014 roku odbył się Festyn Rodzinny. W ogrodzie szkolnym zgromadzili się nauczyciele oraz uczniowie wraz z rodzinami, aby uczestniczyć we wspólnej zabawie. Impreza rozpoczęła się od powitania przez panią Dyrektor zgromadzonych gości i zaproszenia ich do udziału w przygotowanych rozgrywkach sportowych.

Następnie rodzice obejrzeli program artystyczny, który dzieci przygotowały z okazji Dnia  Matki i zbliżającego się Dnia Ojca. Okazało się, że rodzice także mieli niespodziankę dla dzieci. Przynieśli upominki oraz zatańczyli przy dźwiękach ,,Macareny”.  Tuż po występach wszyscy rozpoczęli zbieranie punktów w różnego rodzaju konkurencjach, między innymi w chodzeniu na nartach, zgadywaniu przedmiotów po dotyku, robieniu zwierzątek z gazet, skakaniu w workach oraz odczytywaniu kolorów. Po podliczeniu punktów przyznano medale trzem najlepszym rodzinom:

I miejsce – Kacper Bogusiewicz  z Tatą

II miejsce – Paweł Kulesza z Mamą

III miejsce – Maria Powojska z Tatą

Natomiast wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy uczestnictwa w Rodzinnym Festynie.

Dodatkową atrakcją było poszukiwanie ,,słodkiego” skarbu. Znalazła go Marysia Powojska, która odnalezionymi cukierkami podzieliła się z innymi dziećmi.

Porcję dobrej zabawy dostarczyły też różne gry sportowe, np. siatkówka i  zbijak. Rodzice grali wspólnie ze swoimi pociechami. Wiele radości dostarczyły także dzieciom skoki na trampolinie, dmuchane zjeżdżalnie, rzuty do kosza oraz gra w lotki.

Po grillu i pysznym, słodkim poczęstunku nadszedł czas na występ dziewcząt, które uczęszczają na zajęcia zumby. Wspólnie z panią Moniką Jenczewską przygotowały cztery układy taneczne. Ich taniec bardzo podobał się wszystkim gościom.

Festyn zakończył się około godziny 19:30. Zostały nam miłe wspomnienia i nadzieja, że w przyszłym roku będzie równie udany.