Egzamin ósmoklasisty 2019!
Nasza szkoła otrzymała List gratulacyjny
od Kuratora Oświaty
- za wysoki wynik egzaminu!
W związku ze stanem epidemicznym
szkoła została zamknięta
16.03.2020 - 25.03.2020

telefon kontaktowy - 502 557 865
e-dziennik - https://uonetplus.vulcan.net.pl/miastotorun
Zajęcia edukacyjne prowadzone są na platformie
moodle.gem.edu.pl
Trwa nabór do klasy I LO na rok szkolny 2020-2021
----------------------------
Rekrutacja uzupełniająca:
do klas I i II liceum
do klas I - VIII szkoły podstawowej,
Piknik rodzinny w indiańskiej wiosce SP

W piątek 3 czerwca w Społecznej Szkole Podstawowej GEM odbył się czwarty Piknik Rodzinny. Mali uczniowie, ich rodzice i nauczyciele przebrani w stroje Indian byli poddani wielu próbom. Na początku klasami budowano tipi a potem każdy indywidualnie przechodził próbę samodzielności lepiąc twarz Indianina z masy solnej, próbę wytrzymałości mając kamienną twarz podczas łaskotania piórkiem, próbę odwagi chodząc bosymi stopami po szyszkach, próbę celności rzucając do… celu,  próbę sprytu recytując indiański pląs. W międzyczasie można było nabrać sił przy fasolce przyrządzonej po indiańsku, kiełbasce z bizona, cieście Apaczów, słodkich ziemniakach i innych pysznościach rodem z dalekich prerii. Zabawę umili osadnicy z dmuchawcami i klaun Wesołek. Wszyscy nauczyliśmy się indiańskiego tańca. Zabawa ciągnęła się niemal do białego rana 😉 Zapraszamy za rok!!!