Trwa nabór do klasy I SP
i uzupełniający do klas II-VIII na rok 2020/21

(zakładka rekrutacja)
Trwa nabór do klasy I LO na rok 2020/21
Rekrutacja uzupełniająca do klas I-III liceum

(zakładka rekrutacja)
Sekretariat czynny:
od poniedziałku do piątku
w godz. 8.00 - 15.00
szkoła otwarta w każdą sobotę od 10.00 - 13.00
telefon-566598970; 502 557 865
e-dziennik - https://uonetplus.vulcan.net.pl/miastotorun
Piknik rodzinny w indiańskiej wiosce SP

W piątek 3 czerwca w Społecznej Szkole Podstawowej GEM odbył się czwarty Piknik Rodzinny. Mali uczniowie, ich rodzice i nauczyciele przebrani w stroje Indian byli poddani wielu próbom. Na początku klasami budowano tipi a potem każdy indywidualnie przechodził próbę samodzielności lepiąc twarz Indianina z masy solnej, próbę wytrzymałości mając kamienną twarz podczas łaskotania piórkiem, próbę odwagi chodząc bosymi stopami po szyszkach, próbę celności rzucając do… celu,  próbę sprytu recytując indiański pląs. W międzyczasie można było nabrać sił przy fasolce przyrządzonej po indiańsku, kiełbasce z bizona, cieście Apaczów, słodkich ziemniakach i innych pysznościach rodem z dalekich prerii. Zabawę umili osadnicy z dmuchawcami i klaun Wesołek. Wszyscy nauczyliśmy się indiańskiego tańca. Zabawa ciągnęła się niemal do białego rana 😉 Zapraszamy za rok!!!