Egzamin ósmoklasisty 2019!
Nasza szkoła otrzymała List gratulacyjny
od Kuratora Oświaty
- za wysoki wynik egzaminu!
W związku ze stanem epidemicznym
szkoła została zamknięta
16.03.2020 - 25.03.2020

telefon kontaktowy - 502 557 865
e-dziennik - https://uonetplus.vulcan.net.pl/miastotorun
Zajęcia edukacyjne prowadzone są na platformie
moodle.gem.edu.pl
Trwa nabór do klasy I LO na rok szkolny 2020-2021
----------------------------
Rekrutacja uzupełniająca:
do klas I i II liceum
do klas I - VIII szkoły podstawowej,
Piknik rodzinny – „Wioski indiańskie” 2016

W piątek 3 czerwca w Społecznej Szkole Podstawowej GEM odbył się czwarty Piknik Rodzinny. Mali uczniowie, ich rodzice i nauczyciele przebrani w stroje Indian byli poddani wielu próbom. Po odtańczeniu tańca indiańskiego wszyscy przystąpili do pierwszej i najważniejszej konkurencji czyli stworzenia wioski indiańskiej. W naszym ogrodzie uczniowie wraz z rodzicami, wychowawcami i nauczycielami postawili 6 typowych tipi. Następnie musieli pokonać próby: celności, wytrzymałości, bystrości, zręczności i próbę śmiechu. Na pikniku serwowano fasolkę po indiańsku, pieczone ziemniaki, kukurydzę (typowy popcorn) hamburgery kiełbaski oraz ciasto, słodycze i owoce. Odwiedził nas też Śmiesznotek i Minionek, którzy poprowadzili część zabaw i tańców. Całość zakończyła się po godzinie 19 dużą niespodzianką. Nad naszym ogrodem przepłynęły po niebie kolorowe balony. Było pięknie i urokliwie.