Trwa nabór do klasy I SP
i uzupełniający do klas II-VIII na rok 2020/21

(zakładka rekrutacja)

Rekrutacja uzupełniająca do klas I-III liceum

(zakładka rekrutacja)
Sekretariat od 17.01.2021 czynny:
od poniedziałku do piątku
w godz. 8.00 - 17.00
telefon-566598970; 502 557 865
DNI OTWARTE
w każdą sobotę marca, kwietnia i maja
od 10.00 do 13.00
Piknik rodzinny – „Wioski indiańskie” 2016

W piątek 3 czerwca w Społecznej Szkole Podstawowej GEM odbył się czwarty Piknik Rodzinny. Mali uczniowie, ich rodzice i nauczyciele przebrani w stroje Indian byli poddani wielu próbom. Po odtańczeniu tańca indiańskiego wszyscy przystąpili do pierwszej i najważniejszej konkurencji czyli stworzenia wioski indiańskiej. W naszym ogrodzie uczniowie wraz z rodzicami, wychowawcami i nauczycielami postawili 6 typowych tipi. Następnie musieli pokonać próby: celności, wytrzymałości, bystrości, zręczności i próbę śmiechu. Na pikniku serwowano fasolkę po indiańsku, pieczone ziemniaki, kukurydzę (typowy popcorn) hamburgery kiełbaski oraz ciasto, słodycze i owoce. Odwiedził nas też Śmiesznotek i Minionek, którzy poprowadzili część zabaw i tańców. Całość zakończyła się po godzinie 19 dużą niespodzianką. Nad naszym ogrodem przepłynęły po niebie kolorowe balony. Było pięknie i urokliwie.