X
Trwa nabór do klasy I SP
i uzupełniający do klas II-VIII na rok 2020/21

(zakładka rekrutacja)
(

Rekrutacja uzupełniająca do klas I-III liceum
trwa cały rok

(zakładka rekrutacja)
Sekretariat od 17.01.2021 czynny:
od poniedziałku do piątku
w godz. 8.00 - 17.00
telefon-566598970; 502 557 865
DNI OTWARTE
w każdą sobotę marca, kwietnia i maja
od 10.00 do 13.00
POKAŻ MENU
SCHOWAJ MENU
Podsumowanie Konkursów 2020/2021 – 02 czerwca

W środę 2 czerwca podsumowano konkursy z roku szkolnego 2020-2021- czasu pandemii.

Na część wyników końcowych  trzeba będzie jeszcze trochę poczekać.

Poniżej lista konkursów, w których brali uczniowie Szkoły Podstawowej i Liceum.

  1. Kuratoryjne konkursy przedmiotowe:

z języka hiszpańskiego – tytuł Laureata Dominika Machelska kl.8
– opiekun A. Szczytniewska

 

– z języka angielskiego – tytuł finalisty Sid Ahmed Omar kl. 8
– opiekun K. Stalkowska

 

  1. Ogólnopolski Konkurs Plastyczny Dla Dzieci i Młodzieży „MOTYLA NOGA”

Organizator: Centrum Kultury AGORA we Wrocławiu
Uczestnik: Wiktoria Parzonko kl. 4 – I miejsce w kategorii wiekowej 8-11 lat
Otwarcie wernisażu nagrodzonych prac i wręczenie Wiktorii nagrody: dnia 5.03.2021

Opiekun: Aleksandra Meler

 

  1. Konkurs Ogólnopolski CALIGRAMA: El pincel son mis palabras. Me gusta la naturaleza (Lubię przyrodę) język hiszpański.

Uczestnicy:
Maja Guttfeld – kl. 6a, I miejsce w Polsce w kategorii klas 4-6

Wiktoria Parzonko- kl. 4
Magda Mikuć – kl. 6b
Aleksander Małek – kl. 6b
Nikola Śmigielska – kl. 7

Opiekun: A. Szczytniewska

 

  1. Celebramos el Día de la Lengua Española (Obchodzimy Dzień Języka Hiszpańskiego).

Uczestnicy – przejście do 2 etapu
Wiktoria Parzonko – kl. 4, Aleksander Rysiewski – kl. 4

Opiekun: A. Szczytniewska

  1. Popisz się talentem 2021. Piąta edycja największego ogólnopolskiego konkursu literackiego dla uczniów szkół podstawowych.

Uczestnicy:
Julia Borkowska kl. 7

Opiekun: J. Domeradzka

 

  1. Szkolny quiz muzyczny o Fryderyku Chopinie oraz Stanisławie Moniuszce z okazji Międzynarodowego Dnia Muzyki.
    Wyniki w trzech kategoriach wiekowych:
    klas  4-6 szkoły podstawowej I miejsce Konstancja Makowska z kl. 6a,
    klas 7-8 szkoły podstawowej I miejsce Nikola Śmigielska z kl. 7
    klas 1-3 liceum I miejsce Aleksandra Dąbkowska z kl. 3

Organizator: Aleksandra Meler

 

  1. Szkolny Mikołajkowy konkurs z języka angielskiego.

Organizator: K. Stalkowska, M. Lesisz-Wojciechowska

Uczestnicy:

Wiktoria Parzonko kl. 4,

Aleksander Rysiewski kl. 4,

Oliwia Pełka kl. 6b,

Kacper Kosiński kl. 6b,

Magda Mikuć kl. 6b,

Emilia Ludwiczak kl. 7,

Hubert Borkowicz kl. 8,

Natalia Ludwiczak kl. 8,

Amelia Bijak kl. 8,

Dominika Machelska kl. 8

 

  1. Pierwszy szkolny konkurs adwentowy.

Uczestnik: Martyna Walczewska kl. 7

Organizator: M. Szymczak

 

  1. Ogólnopolski Konkurs Plastyczny na Kartkę Bożonarodzeniową „Wigilijne życzenia”.

Uczestnik: Hanna Lipińska kl. 6a

Opiekun: Aleksandra Meler

 

  1. Konkurs fotograficzno-przyrodniczy, „Przyroda w zimowym obiektywie”.

Organizator: D. Piwczyńska, B. Papińska

I miejsce – Konstancja Kupś kl. 8

II miejsce – Amelia Bijak kl. 8

III miejsce – Emilia Ludwiczak kl. 7

 

  1. Internetowy Konkurs Malarski.

Organizator: Dom Harcerza w Toruniu
Uczestnik: Wiktoria Parzonko kl. 4

Opiekun: Aleksandra Meler

 

  1. Mój zimowy Bałwanek – szkolny konkurs fotograficzny dla uczniów klas 1-4SP

1 miejsce – Amelia Walicka

Organizator: D. Piwczyńaka, B. Papińska

 

  1. Szkolny Konkurs profilaktyczno-plastyczny „Ja przeciwko uzależnieniom”.

Organizator: A. Walendziak, D. Piwczyńska
Opiekun uczniów: Aleksandra Meler

  1. Dzień Bezpiecznego Internetu – Szkolny konkurs z okazji DBI).

Organizator: K. Mosakowski

Uczestnicy:

Wiktoria Parzonko kl. 4,

Maja Guttfeld kl. 6a,

Jan Górko kl. 6b,

Nikola Śmigielska kl. 7

 

  1. Konkurs Przyrodniczo – Techniczny pod hasłem „Od przyrodnika do technika” dla uczniów klas ósmych w Toruniu

Uczestnicy: Omar Sid Ahmed, Amelia Bijak, Natalia Stankowska, Franciszek Głowacki

Karol Michałowski, Adam Gajewski

Opiekun: B. Papińska

 

  1. Szkolny Walentynkowy konkurs (język angielski).

Organizator: K. Stalkowska, M. Lesisz-Wojciechowska

Lista laureatów:

Jegor Owczarienko kl. 5, Aleksander Rysiewski kl. 4, Wiktoria Parzonko kl. 4, Maja Guttfeld kl. 6a, Paweł Kleczkowski kl. 6a, Magda Mikuć kl. 6b, Konstancja Kupś kl. 8

 

  1. Matematyka w obiektywie – szkolny konkurs fotograficzny – z okazji dnia liczby PI.

Organizator: K. Mosakowski

Uczestnicy:

Wiktoria Parzonko kl. 4, Alexander Rysiewski kl. 4, Blanka Lubiejewska kl. 4, Bartłomiej Barszczewski kl. 6b, Magda Mikuć kl. 6b, Jakub Zajączkowski kl. 6a, Konstancja Makowska kl. 6a, Paweł Kleczkowski kl. 6a

 

  1. Szkolny Przegląd Profilaktycznej twórczości uczniów.

Organizator:  A. Walendziak, D. Piwczyńska

Uczestnicy:

Maja Guttfeld kl. 6a, Marta Stalkowska kl. 6b, Hanna Stalkowska kl. 7, Nikola Śmigielska kl. 7, Amelia Bijak kl. 8, Jakub Dorada kl. 1 LO

 

  1. Szkolny konkurs ekologiczny Pomagamy Pszczołom” dla uczniów klas 1-3 oraz 4-7

Organizator: D. Piwczyńska B. Papińska

1 miejsce – klasa 6b

2 miejsce – klasa 6a

3 miejsce – klasa 4

 

  1. Ogólnopolski konkursu ekologiczno- plastyczno – techniczny „EKO TORBA”

Uczestnicy: A. Walicka, J. Stusińska

Opiekun: B. Papińska

 

  1. Liga Zadaniowa z matematyki (org. Towarzystwo Upowszechniania Wiedzy i Nauk Matematycznych, WMiI UMK, 3 spotkania

Uczestnicy:

Hanna Lipińska klasa 6a  – miejsce 3
Marta Stalkowska klasa 6b
Hanna Stalkowska klasa 7

Opiekun: K. Mosakowski

 

  1. Szkolny Konkurs kulinarny „Świat owadów” 05.2021r

Organizator: D. Piwczyńaka, B. Papińska

 

  1. XLV Olimpiada Języka Angielskiego – etap szkolny 20.11.2020.

Organizator: Wyższa Szkoła Języków Obcych im. Samuela Bogumiła Lindego
II LO
Agnieszka Dąbkowska – 35 pkt/60pkt, przeszła do 2 etapu
Julita Lubańska –
Maciej Gajda –
Mateusz Gajda –
opiekun M. Lesisz-Wojciechowska
III LO
Aleksandra Dąbkowska – 36 pkt/60, przeszła do kolejnego etapu
Karolina Zdziarska –
Blanka Bijak –

– opiekun M. Kulesza

 

  1. Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego FOX pod patronatem naukowym Instytutu Filologii Angielskiej Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.

uczestnicy

Emilia Ludwiczakmiejsce 3 w skali kraju: 115.00 / 150db  
Pozostali: Antonina Wieczór 114.50 / 150
Konstancja Kupś 108.75 / 150 B
Benjamin Stefański 107.50 / 150
Tymon Hojko 106.25 / 150
Maja Guttfeld 101.25 / 150
Franek Grzegorski 93.75 / 150
Amelia Bijak 90.00 / 150
Dawid Tyburski 88.75 / 150
Marianna Ciechowska 82.50 / 150
Nikola Smigielska 81.25 / 150
Agata Krzemińska
Kaja Krzemińska
Julia Zielińska
Karol Michałowski
Julia Borkowska
Marysia Borkowska
Alexander Rysiewski
Filip Wiśniewski
Nadia Michalczyszyn
Jowita Mejger
Wiktoria Parzonko
Zuzia Witt
Maria Piotrowiak
Lena Witt

Opiekun: K. Stalkowska, M. Lesisz-Wojciechowska

 

  1. Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny 22.04.2021 (org. Towarzystwo Upowszechniania Wiedzy i Nauk Matematycznych).-wyniki będą podane w terminie późniejszym

Uczestnicy:

Maria Piotrkowiak kl. 3
Wiktoria Parzonko kl. 4
Alexander Rysiewski kl. 4
Jegor Owczarienko kl. 5
Dawid Tyburski kl. 5
Franciszek Grzegórski kl. 5
Maria Borkowska kl. 5
Agata Krzemińska kl. 5
Hanna Lipińska kl. 6a
Jakub Zajączkowski kl. 6a
Maja Guttfeld kl. 6a
Marta Stalkowska kl. 6b
Bartłomiej Barszczewski kl. 6b
Nikola Śmigielska kl. 7
Hanna Stalkowska kl. 7
Filip Bogusiewicz kl. 7
Emilia Ludwiczak kl. 7
Apolonia Zamroch kl. 7
Karol Michałowski kl. 8
Amelia Bijak kl. 8
Hubert Borkowicz kl. 8

Opiekun: K. Mosakowski

Podziękowanie wszystkim opiekunom i organizatorom za zaangażowanie.

Gratulacje wszystkim uczestnikom a szczególnie finalistom i laureatom. 🙂