Nasza szkoła osiągnęła najwyższą średnią w Toruniu ze wszystkich szkół publicznych
pon-czw w godz. 7.10-17.00
piątki w godz. 7.10-15.00
Zapraszamy na dni otwarte
w każdą sobotę maja
i czerwca 2018
od 10.00 do 13.00
Trwa nabór do klas:
I - VIII szkoły podstawowej,
uzupełniający do II-III gimnazjum
oraz do I klasy Liceum Językowego
Projekt klasy II gimnazjum (2017)

30 maja  zakończyła się praca klasy II gimnazjum nad projektem edukacyjnym. Wszyscy uczniowie gimnazjum mogli zobaczyć nad czym pracowali  ich koledzy i koleżanki przez cały semestr. Uczniowie klasy II przygotowali i wystawili przedstawienie pt. „Komisja ds. baśni w baśni”. Każdy otrzymał zadania do zrealizowania oraz rolę w spektaklu. Wspólnie wykonano scenografię i kostiumy. w przedstawieniu odwołano się  do znanych wszystkim baśni. Wykonawcom i opiekunowi projektu p.Annie Borkowskiej zależało na przypomnieniu wszystkim oglądającym, jak ważne są baśnie w życiu wszystkich, nawet dorosłych. Mamy nadzieję, że tak udane przedstawienie na długo pozostanie w pamięci widzów jak i wykonawców.