Nasza szkoła osiągnęła najwyższą średnią w Toruniu ze wszystkich szkół publicznych
Sekretariat szkoły czynny w wakacje
pon-piątki w godz. 8.00-15.00
Zapraszamy na dni otwarte
w każdą sobotę czerwca
oraz 7 i 14 lipca 2018
od 10.00 do 13.00
Trwa nabór do klas:
I - VIII szkoły podstawowej,
uzupełniający do II-III gimnazjum
oraz do I klasy Liceum Językowego
Przedszkolaki w naszej szkole 2018

10 stycznia 2018 do szkoli przybyli niezwykli goście. Odwiedziły nas dzieci z zaprzyjaźnionych przedszkoli, Bajkowego Dworku, Bim Bam Bino oraz Wesołego Tygryska. Oczywiście nie były same, towarzyszyły im ich panie wychowawczynie. Przedszkolaki obejrzały Jasełka przygotowane przez uczniów klasy I, II, III i V. Następnie uczestniczyły w karnawałowych warsztatach plastycznych. Każde dziecko ozdobiło maskę, niezbędny rekwizyt na bal przebierańców, cekinami, piórami, scrapkami i brokatem. Potem słodkie „małe co nieco” pozwoliło przetrwać do obiadu. Chętni zwiedzili budynek szkolny. Wszystkich przyciągał nasz ogród i plac zabaw, ale na harce na świeżym powietrzu trzeba poczekać do wiosny. Zapraszamy do fotorelacji :). Pozostałe zdjęcia przekazaliśmy  do przedszkoli.

Bajkowy Dworek

Wesoły Tygrysek