Trwa nabór do klasy I SP
i uzupełniający do klas II-VIII na rok 2020/21

(zakładka rekrutacja)

Rekrutacja uzupełniająca do klas I-III liceum

(zakładka rekrutacja)
Sekretariat od 17.01.2021 czynny:
od poniedziałku do piątku
w godz. 8.00 - 17.00
telefon-566598970; 502 557 865
DNI OTWARTE
w każdą sobotę marca, kwietnia i maja
od 10.00 do 13.00
Przedszkolaki w naszej szkole 2018

10 stycznia 2018 do szkoli przybyli niezwykli goście. Odwiedziły nas dzieci z zaprzyjaźnionych przedszkoli, Bajkowego Dworku, Bim Bam Bino oraz Wesołego Tygryska. Oczywiście nie były same, towarzyszyły im ich panie wychowawczynie. Przedszkolaki obejrzały Jasełka przygotowane przez uczniów klasy I, II, III i V. Następnie uczestniczyły w karnawałowych warsztatach plastycznych. Każde dziecko ozdobiło maskę, niezbędny rekwizyt na bal przebierańców, cekinami, piórami, scrapkami i brokatem. Potem słodkie „małe co nieco” pozwoliło przetrwać do obiadu. Chętni zwiedzili budynek szkolny. Wszystkich przyciągał nasz ogród i plac zabaw, ale na harce na świeżym powietrzu trzeba poczekać do wiosny. Zapraszamy do fotorelacji :). Pozostałe zdjęcia przekazaliśmy  do przedszkoli.

Bajkowy Dworek

Wesoły Tygrysek