Egzamin ósmoklasisty 2019!
Nasza szkoła otrzymała List gratulacyjny
od Kuratora Oświaty
- za wysoki wynik egzaminu!

- język polski - 80,6%
- język angielski -91,5%
- język rosyjski - 100%
- matematyka - 64,2%
poniedziałek -piątek
w godz. 7.15-17.00
dni otwarte - soboty w godz. 10.00-13.00
tel. 56-659-89-70
Rozpoczynamy nabór do klasy I LO na rok szkolny 2020-2021
----------------------------
Rekrutacja uzupełniająca:
do klas I i II liceum
do klas I - VIII szkoły podstawowej,
Przedszkolaki w naszej szkole 2018

10 stycznia 2018 do szkoli przybyli niezwykli goście. Odwiedziły nas dzieci z zaprzyjaźnionych przedszkoli, Bajkowego Dworku, Bim Bam Bino oraz Wesołego Tygryska. Oczywiście nie były same, towarzyszyły im ich panie wychowawczynie. Przedszkolaki obejrzały Jasełka przygotowane przez uczniów klasy I, II, III i V. Następnie uczestniczyły w karnawałowych warsztatach plastycznych. Każde dziecko ozdobiło maskę, niezbędny rekwizyt na bal przebierańców, cekinami, piórami, scrapkami i brokatem. Potem słodkie „małe co nieco” pozwoliło przetrwać do obiadu. Chętni zwiedzili budynek szkolny. Wszystkich przyciągał nasz ogród i plac zabaw, ale na harce na świeżym powietrzu trzeba poczekać do wiosny. Zapraszamy do fotorelacji :). Pozostałe zdjęcia przekazaliśmy  do przedszkoli.

Bajkowy Dworek

Wesoły Tygrysek