Nasza szkoła osiągnęła najwyższą średnią
w Toruniu ze wszystkich szkół publicznych
w okresie wakacyjnym - pon-piątki
w godz. 8.30-15.00
------------------
ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO:
poniedziałek - 2 września
8.30 - SP VIII + LO
10.00 - SP V-VII
11.30 - SP I-IV
Trwa rekrutacja do:
- I klasy LO po klasie VIII
- I klasy szkoły podstawowej

oraz rekrutacja uzupełniająca
do klas II - VIII szkoły podstawowej,
Przedszkolaki w naszej szkole 2018

10 stycznia 2018 do szkoli przybyli niezwykli goście. Odwiedziły nas dzieci z zaprzyjaźnionych przedszkoli, Bajkowego Dworku, Bim Bam Bino oraz Wesołego Tygryska. Oczywiście nie były same, towarzyszyły im ich panie wychowawczynie. Przedszkolaki obejrzały Jasełka przygotowane przez uczniów klasy I, II, III i V. Następnie uczestniczyły w karnawałowych warsztatach plastycznych. Każde dziecko ozdobiło maskę, niezbędny rekwizyt na bal przebierańców, cekinami, piórami, scrapkami i brokatem. Potem słodkie „małe co nieco” pozwoliło przetrwać do obiadu. Chętni zwiedzili budynek szkolny. Wszystkich przyciągał nasz ogród i plac zabaw, ale na harce na świeżym powietrzu trzeba poczekać do wiosny. Zapraszamy do fotorelacji :). Pozostałe zdjęcia przekazaliśmy  do przedszkoli.

Bajkowy Dworek

Wesoły Tygrysek