Nasza szkoła osiągnęła najwyższą średnią w Toruniu ze wszystkich szkół publicznych
Sekretariat szkoły czynny w wakacje
pon-piątki w godz. 7.30-15.30
Trwa nabór do klas:
I - VIII szkoły podstawowej,
uzupełniający do III klasy gimnazjum
oraz do I klasy Liceum Językowego
Przerwy i czas relaksu w naszej szkole

W naszej szkole na dłuższej przerwie każdy może odpocząć, porozmawiać z kolegami i koleżankami z innych klas. Ostatnio dłuższe przerwy wykorzystywane są do aktywnego relaksu. Pogoda jest ładna dlatego ogromnym powodzeniem cieszy się siłownia w naszym ogrodzie, piłka nożna i siatkowa oraz dla młodszych plac zabaw. Amatorzy gier planszowych wolą pograć w szachy, warcaby lub chińczyka. Rozgrywane są szybkie turnieje piłkarzyków lub trening w ping ponga. W ostatnim okresie  największym zainteresowaniem cieszą się jednak tradycyjne szachy. W ciągu jednej przerwy można rozegrać nawet 2 partie. Niedokończone partie czekają na następną przerwę albo czas po lekcjach.