Egzamin ósmoklasisty 2019!
Nasza szkoła otrzymała List gratulacyjny
od Kuratora Oświaty
- za wysoki wynik egzaminu!
W związku ze stanem epidemicznym
szkoła została zamknięta
16.03.2020 - 25.03.2020

telefon kontaktowy - 502 557 865
e-dziennik - https://uonetplus.vulcan.net.pl/miastotorun
Zajęcia edukacyjne prowadzone są na platformie
moodle.gem.edu.pl
Trwa nabór do klasy I LO na rok szkolny 2020-2021
----------------------------
Rekrutacja uzupełniająca:
do klas I i II liceum
do klas I - VIII szkoły podstawowej,
Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2019-2020

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2019-2020
poniedziałek – 2 września
8.30 – klasy -SP VIII a/b + LO

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego dla klasy 8 SP oraz klas Liceum. Pani Dyrektor serdecznie powitała zgromadzonych uczniów,  ich rodziców i nauczycieli. Poinformowała o zmianach dotyczących organizacji pracy w naszej szkole oraz życzyła wszystkim osiągnięcia jak najwyższych wyników. Następnie uczniowie udali się do sal lekcyjnych, aby omówić plan zajęć na kolejny dzień.

10.00 – klasy SP V-VII

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego dla klas 5- 7 SP. Pani Dyrektor serdecznie powitała zgromadzonych uczniów,  ich rodziców i nauczycieli. Poinformowała o zmianach dotyczących organizacji pracy w naszej szkole oraz życzyła wszystkim osiągnięcia jak najwyższych wyników. Następnie uczniowie udali się do sal lekcyjnych, aby omówić plan zajęć na kolejny dzień.
11.30 – klasy SP I-IV

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego dla klas 1- 4 SP. Pani Dyrektor serdecznie powitała zgromadzonych uczniów,  ich rodziców i nauczycieli. Poinformowała o zmianach dotyczących organizacji pracy w naszej szkole oraz życzyła wszystkim osiągnięcia jak najwyższych wyników. Następnie uczniowie udali się do sal lekcyjnych, aby omówić plan zajęć na kolejny dzień.

Witamy 🙂 🙂 🙂 !