Egzamin ósmoklasisty 2019!
Nasza szkoła otrzymała List gratulacyjny
od Kuratora Oświaty
- za wysoki wynik egzaminu!

- język polski - 80,6%
- język angielski -91,5%
- język rosyjski - 100%
- matematyka - 64,2%
poniedziałek -piątek
w godz. 7.15-17.00
tel. 56-659-89-70
Rozpoczynamy nabór do klasy I LO na rok szkolny 2020-2021
----------------------------
Rekrutacja uzupełniająca:
do klas I i II liceum
do klas I - VIII szkoły podstawowej,
Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2019-2020

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2019-2020
poniedziałek – 2 września
8.30 – klasy -SP VIII a/b + LO

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego dla klasy 8 SP oraz klas Liceum. Pani Dyrektor serdecznie powitała zgromadzonych uczniów,  ich rodziców i nauczycieli. Poinformowała o zmianach dotyczących organizacji pracy w naszej szkole oraz życzyła wszystkim osiągnięcia jak najwyższych wyników. Następnie uczniowie udali się do sal lekcyjnych, aby omówić plan zajęć na kolejny dzień.

10.00 – klasy SP V-VII

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego dla klas 5- 7 SP. Pani Dyrektor serdecznie powitała zgromadzonych uczniów,  ich rodziców i nauczycieli. Poinformowała o zmianach dotyczących organizacji pracy w naszej szkole oraz życzyła wszystkim osiągnięcia jak najwyższych wyników. Następnie uczniowie udali się do sal lekcyjnych, aby omówić plan zajęć na kolejny dzień.
11.30 – klasy SP I-IV

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego dla klas 1- 4 SP. Pani Dyrektor serdecznie powitała zgromadzonych uczniów,  ich rodziców i nauczycieli. Poinformowała o zmianach dotyczących organizacji pracy w naszej szkole oraz życzyła wszystkim osiągnięcia jak najwyższych wyników. Następnie uczniowie udali się do sal lekcyjnych, aby omówić plan zajęć na kolejny dzień.

Witamy 🙂 🙂 🙂 !