Nasza szkoła osiągnęła najwyższą średnią
w Toruniu ze wszystkich szkół publicznych
w okresie wakacyjnym - pon-piątki
w godz. 8.30-15.00
------------------
ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO:
poniedziałek - 2 września
8.30 - SP VIII + LO
10.00 - SP V-VII
11.30 - SP I-IV
Trwa rekrutacja do:
- I klasy LO po klasie VIII
- I klasy szkoły podstawowej

oraz rekrutacja uzupełniająca
do klas II - VIII szkoły podstawowej,
Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2019-2020

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2019-2020
poniedziałek – 2 września
8.30 – klasy -SP VIII a/b + LO

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego dla klasy 8 SP oraz klas Liceum. Pani Dyrektor serdecznie powitała zgromadzonych uczniów,  ich rodziców i nauczycieli. Poinformowała o zmianach dotyczących organizacji pracy w naszej szkole oraz życzyła wszystkim osiągnięcia jak najwyższych wyników. Następnie uczniowie udali się do sal lekcyjnych, aby omówić plan zajęć na kolejny dzień.

10.00 – klasy SP V-VII

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego dla klas 5- 7 SP. Pani Dyrektor serdecznie powitała zgromadzonych uczniów,  ich rodziców i nauczycieli. Poinformowała o zmianach dotyczących organizacji pracy w naszej szkole oraz życzyła wszystkim osiągnięcia jak najwyższych wyników. Następnie uczniowie udali się do sal lekcyjnych, aby omówić plan zajęć na kolejny dzień.
11.30 – klasy SP I-IV

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego dla klas 1- 4 SP. Pani Dyrektor serdecznie powitała zgromadzonych uczniów,  ich rodziców i nauczycieli. Poinformowała o zmianach dotyczących organizacji pracy w naszej szkole oraz życzyła wszystkim osiągnięcia jak najwyższych wyników. Następnie uczniowie udali się do sal lekcyjnych, aby omówić plan zajęć na kolejny dzień.

Witamy 🙂 🙂 🙂 !