Trwa nabór do klasy I SP
i uzupełniający do klas II-VIII na rok 2020/21

(zakładka rekrutacja)
Trwa nabór do klasy I LO na rok 2020/21
Rekrutacja uzupełniająca do klas I-III liceum

(zakładka rekrutacja)
Sekretariat czynny:
od poniedziałku do piątku
w godz. 8.00 - 15.00
telefon-566598970; 502 557 865
e-dziennik - https://uonetplus.vulcan.net.pl/miastotorun
Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2019-2020

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2019-2020
poniedziałek – 2 września
8.30 – klasy -SP VIII a/b + LO

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego dla klasy 8 SP oraz klas Liceum. Pani Dyrektor serdecznie powitała zgromadzonych uczniów,  ich rodziców i nauczycieli. Poinformowała o zmianach dotyczących organizacji pracy w naszej szkole oraz życzyła wszystkim osiągnięcia jak najwyższych wyników. Następnie uczniowie udali się do sal lekcyjnych, aby omówić plan zajęć na kolejny dzień.

10.00 – klasy SP V-VII

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego dla klas 5- 7 SP. Pani Dyrektor serdecznie powitała zgromadzonych uczniów,  ich rodziców i nauczycieli. Poinformowała o zmianach dotyczących organizacji pracy w naszej szkole oraz życzyła wszystkim osiągnięcia jak najwyższych wyników. Następnie uczniowie udali się do sal lekcyjnych, aby omówić plan zajęć na kolejny dzień.
11.30 – klasy SP I-IV

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego dla klas 1- 4 SP. Pani Dyrektor serdecznie powitała zgromadzonych uczniów,  ich rodziców i nauczycieli. Poinformowała o zmianach dotyczących organizacji pracy w naszej szkole oraz życzyła wszystkim osiągnięcia jak najwyższych wyników. Następnie uczniowie udali się do sal lekcyjnych, aby omówić plan zajęć na kolejny dzień.

Witamy 🙂 🙂 🙂 !