Nasza szkoła osiągnęła najwyższą średnią w Toruniu ze wszystkich szkół publicznych
Sekretariat szkoły czynny w wakacje
pon-piątki w godz. 7.30-15.30
Trwa nabór do klas:
I - VIII szkoły podstawowej,
uzupełniający do III klasy gimnazjum
oraz do I klasy Liceum Językowego
Ślubowanie …. pasowanie klasy pierwszej SP

16 października odbyła się uroczystość ślubowania a następnie pasowania uczniów klasy I.

Koleżanki i koledzy z II i III klasy rozpoczęli uroczystość występem artystycznym w którym opowiedzieli „śpiewająco” o naszej szkole. Ośmielone tym występem pierwszaki przedstawiły swój program z wielkim wdziękiem recytując wiersze i śpiewając przygotowane na tę uroczystość piosenki. Po części artystycznej rozpoczęło się pasowanie na ucznia klasy I. W ślubowaniu uczestniczyli również rodzice, którzy także powtórzyli słowa przysięgi „My rodzice…”.Było dużo śmiechu, radości emocji i wzruszeń. Po części oficjalnej wszyscy udali się do klasy na słodki poczęstunek. Najwięcej emocji wzbudził u dzieci tort.