Nasza szkoła osiągnęła najwyższą średnią
w Toruniu ze wszystkich szkół publicznych
w okresie wakacyjnym - pon-piątki
w godz. 8.30-15.00
------------------
ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO:
poniedziałek - 2 września
8.30 - SP VIII + LO
10.00 - SP V-VII
11.30 - SP I-IV
Trwa rekrutacja do:
- I klasy LO po klasie VIII
- I klasy szkoły podstawowej

oraz rekrutacja uzupełniająca
do klas II - VIII szkoły podstawowej,
Spotkanie wigilijne w naszej szkole- Gwiazdka 2015

Jak co roku w naszej szkole cała społeczność przygotowywała się na ten dzień. O godzinie 9.00 spotkanie wigilijne zaczęli uczniowie klas IV-VI szkoły podstawowej. O dziesiątej nasze pociechy z klasy I-III. Najstarsi zaczęli biesiadowanie po godzinie 11.00. W tym roku nowością byli kolędnicy, którzy odwiedzili wszystkie trzy grupy biesiadników. Oczywiście nie zabrakło również ukochanego i długo oczekiwanego Mikołaja, który z należytą sumiennością sprawdził wszystkie dobre i złe uczynki i je podsumował. Dzieci zaśpiewały kolędy po czym otrzymały prezenty. Został też rozstrzygnięty konkurs na najlepiej udekorowaną klasę. Wszystkie klasy były ładne, ale trzeba było wybrać tylko jedną….  wygrała klasa VI SP. Nagrodą był nowy komputer do klasy.